Odfláknutý výkon v prvních 2 třetinách musel znamenat prohru.

2011: Mayer, Biath, Smolík Dan, Kaluža, Hlaváč J., Eichler, Bilý, Panchartek, Smolík David, Špíchal

Výsledek:

Sk "B" - Sezemice
3:8   (2x Kaluža, Bilý)

Hodnocení:

Věřil jsem, že toto utkání vyhrajeme, bohužel přistup našich hráčů první dvě třetiny byl opravdu bídný. Kdy jsme se nesoustředili a kluci neměli o fotbal kolikráte vůbec zájem a to nejen na střídačce, kde se váleli a házeli si s flaškama, ale i na hřišti. Šli jsme sice do vedení 1:0 po krásné střele Kaluži, ale to bylo na první dvě třetiny vše, soupeř utkání otočil na 1:5 a teprve v poslední třetině jsme začali hrát náš bojovný fotbal, který naše 2011 celé jaro hrají a za co je chválím. Snížili jsme na 3:5, ale to bylo maximum, co jsme v utkání zvládli.

Kluci po několika velmi dobrých utkání odehráli opět jedno slabší, ale to je naprosto normální, věřím, že tento náš výpadek nás spíše nakopne na další utkání, které hrajeme v Rovni.