A tým poráží Ústí nad Orlicí B a následně přichází první prohra na jaře a to v Přelouči

Výhra a první porážka v uplynulém 14 denním cyklu přinesly utkání s Ústím B a Přeloučí.

Pardubičky - Ústí nad Orlicí B 3:2 ( poločas 1:2 )

Stř. Dojčan , Kříž , Martan, Buš , Fidra

Domácí utkání s Ústím nad Orlicí B se neslo ve znamení rozdílných poločasů v tom prvním jsme tahali za kratší konec a soupeř trestal naše chyby a po zásluze vedl poločas 2:1 . V tom druhém jsme dominovali a skóre otočili na konečných 3:2. Na začátku utkání naší branku vstřelil hlavou Tomáš Svoboda, který si naběhl na centr ze strany a poslal nás do  vedení . Pak soupeř zabral a byl místy lepším týmem . Po vyrovnání ještě více ožil a po další naší chybě udeřil znovu. Přesto že jsme v závěru poločasu přidali k vyrovnání to nevedlo. Ve druhém poločase jsme přidali a odměnou nám byl vyrovnávací gól Lukáše Svobody. Po vyrovnání a vystřídání jsme hru spřesnili a začali přicházet šance a soupeře jsme jasně přehrávali. Tížené branky jsme se dočkali až v závěru utkání , když svou druhou brankou Tomáš Svoboda podtrhl svůj výkon a v roli kapitána přivedl tým k vítězství.

Ve druhém utkání jsme podlehli domácí Přelouči 2:0. Když především v prvním poločase byla jejich hra lepší , ale bez brankového vyjádření , protože jejich šance pochytal brankář Zahradník. Ve druhém poločase dvakrát udeřili a protože jsme byli v útoku bezzubí zasouženě vyhráli i když v samém závěru utkání jsme mohli korigovat výsledek. V tomto utkání se úkázalo že bez koncentrace a zápalu nelze porazit tak dobře připraveného soupeře , který více běhal a více chtěl.

Vložil: Stanislav Procházka