2011 - Mayer, Biath, Panchartek, Smolík Dan, Eichler, Hlaváč Jan, Bílý, Smolík David, Šplíchal

Výsledek:

Mikulovice - SK "B"
13:5   (2x Bílý, 2x Smolík Dan, Šplíchal)

Hodnocení:

Do utkání jsme vstoupili velmi dobře po herní stránce, kdy jsme Mikulovice přehrávali svoji šikovností a pohybem. Naši o hlavu menší kluci se opravdu velmi dobře popasovali se soupeřem. Mikulovice nejvíce hrozili z překopávaných balónů přes půlku od brankáře a dokázali z těchto situacích dát 3 branky. Pak se nám začalo malinko hůře hrát, protože soupeř doslova ožil a první třetina skončila 5:0. Ale i tak jsem kluky chválil, jak se snaží a jak dobře hrají.
Ve druhé třetině to byl zase jiný zápas, kdy jsme dokázali dát hned dvě branky a soupeř branky tři. Velmi dobře chytal Mayer a i kluci na hřišti byli mnohem zapálenější do utkání.
Poslední třetina se nám sice výsledkově nepovedla, ale i tak jsem maximálně spokojený s předvedenou hrou, protože za rok touto dobou budu všichni kluci (v uvozovkách) umět fotbal, protože hrají zápasy, dobře trénují a mají rok náskok :)