13. kolo okresního přeboru

SK "B" - Dašice "B"

Nominace:

- Nakonec do zápasu nastoupil každý, kdo přišel na trénink, protože jsem byl na kluky sám a nebylo možné se roztrhnout :) velmi děkuji Mírovi Kalužovi a Standovi Procházkovi za pomoc.

Výsledek:

9:9   (oficiálně teda 9:10, ale jedna branka byla chybně napsána)

Hodnocení:

Dašice jsou spojeny s Moravanama, se kterýma hrají krajskou miniligu jako my. Hráčů nemají tolik, jako my, takže jsme vlastně hráli proti soupeři z vyšší soutěže, ale i my jsme měli na střídačce hráče, kteří jezdí o víkendech na miniligu. Bylo velmi náročné střídat všech 15 hráčů při stylu 4+1 (to je jako by v mužích bylo 33 hráčů na zápas :) ) a pro kluky bylo velmi těžké se opravdu dostat do zápasu, když byli většinu času na střídačce. I to ale mělo své velké pozitivum, kdy kluci mohli okoukávat, jak hraje naše první čtyřka (Mikulecký, Vondruška, Kaluža, Dymák) a mnoho se od nich naučit.

My jsme po první třetině prohrávali 1:4 a vše nasvědčovalo snadnému zápasu pro Dašice, kdy nás přehrávali jak silově, tak i hrou. Ve druhé třetině to byl velmi podobný obrázek až do stavu 3:7, kdy jsme začali dávat góly a to nám velmi pomohlo. I kluci na lavičce začali zápas mnohem více vnímat, fandit a prožívat a tak to má být. Ve třetí třetině jsme soupeře dokonale zaskočili a Dašice přestali hrát a i naši kluci ročníku 2011 byli lepší než soupeř. Nakonec vše rozhodla holčička z Dašic, která vstřelila z přímého kopu vyrovnávací gól, který teda byl ale na 9:10 :D

Do Mikulovic již pojedeme opět v sestavě, jako jsme byli v Dřítči a těším se, že si všichni kluci zahrají více jak v úterý.