Prohra a výhra starších žáků v 15. a 16. kole.

Smolná domácí prohra s Hlinskem, jasná výhra v Holicích.

15.kolo

SK Pardubičky  -  FC Hlinsko     2 : 3   ( 1 : 2 )

Branky : Matouš Mec (11.) a Patrik Halbich (38.)

Sestava : Scháněl – Vojtěch, Hegyi, Orem, Vodehnal, Hofman, Mejzlík, Halbich, Karlovec, Čebiš a Mec (Stejskal, Novotný a Tuťálek)

Po třech jarních výhrách, prohra s vedoucím týmem naší tabulky krajského přeboru. V prvním poločase jsme si vypracovali více brankových příležitostí. První branku vstřelil po pěkné přihrávce od Halbicha Matouš Mec v 11.minutě na 1 : 0. Hosté v rozmezí dvou minut skóre otočili na 1 : 2. Ve druhém poločase, ve 38.minutě po centru Hegyiho, vyrovnal na 2 : 2 po chybě brankáře Patrik Halbich. V 54.minutě hosté vstřelili třetí a zároveň vítěznou branku utkání. Přestože jsme si vypracovali další šance, vyrovnat se nám už v tomto utkání nepodařilo. Zápasu by více slušela remíza.

Přes prohru trenéři chválí celý tým za předvedenou hru.

16.kolo

SK Holice  -  SK Pardubičky     1 : 6   ( 0 : 3 )

Branky : Matouš Mec 3x (9., 23. a 25.), Adam Mejzlík (39.), Hynek Čebiš (45.) a Robin Novotný (62.)

Sestava : Scháněl – Vojtěch, Hegyi, Hofman, Orem, Kvapil, Mejzlík, Mec, Karlovec Tuťálek a Čebiš (Novotný, Stejskal a Vodehnal)

Velice povedené utkání v Holicích. Rozhodnuto bylo už po prvním poločase, když se mezi 9. až 25.minutou 3x trefil Matouš Mec a zařídil vedení 0 : 3. Po změně stran jsme dále útočili a přidali i pěkné branky. Čtvrtou branku vstřelil ve 39.minutě Adam Mejzlík. Konečně se také trefil Hynek Čebiš, ve 45.minutě přidal branku na 0 : 5. Po té se také dočkali domácí a snížili stav na 1 : 5. Poslední branku utkání vstřelil v 62.minutě Robin Novotný a upravil stav na konečných 1 : 6. Další pokusy na vstřelení branky (Hegyi, Mejzlík, Novotný a Mec), chytil výborný domácí brankář a uchránil domácí od vyššího přídělu branek.

Pochvalu v tomto, spíše podzimním utkání (studený vítr), zaslouží všichni hráči.

Vložil: Luboš Karlík