Vítězství ve Vysokém Mýtě a následně vyhrané malé derby s Tuněchody

Dalších 6 bodů do tabulky si připsali naši borci ve dvou utkáních a přibližují se postupu do vyšší soutěže.

Vysoké Mýto "B" - Pardubičky 1:2 ( poločas 0:0 )

Branky : Krejčí 2x

Pardubičky  - Tuněchody 8:2 ( poločas 3:2 )

Branky : Norek 3x , Buš , Fidra , Kříž , Krejčí , Svatoň

Obě utkání ukázala , že když hrajeme po zemi a jsme koncentrovaní na hru dosáhneme na dobré výsledky. V prvním utkání byl soupeř kvalitnější a tak tomu i odpovídala naše hra. byli jsme koncentrovaní a 80 minut vládli utkání. Přes neproměněné šance v prvním poločase a částečně i ve druhém jsme dospěli k vítězství 2:1. pouze v závěru kdy domácí po penaltě snížili jsme se dostali pod mírný tlak , ale utkání jsme nakonec zvládli vyhrát. Myslím že to bylo jedno s lepších utkání ve kterém dobře zahrál autor dvou branek Krejčí , v obraně Zelenka a v záloze svým pohybem Dojčan.

Ve druhém domácím utkání byla hra v prvním poločase rozháraná a bez pohybu. trochu jsme se přispůsobili hře soupeře a proto také byl poločasový výsledek těsný. Ve druhém poločase jsme se zlepšili nejen v pohybu , ale i v kombinační hře a postupně zvyšovali skóre až na konečných 8:2. Nutno říci , že soupeř po 5 brance rezignoval , ale nic na tom nemění že náš výkon ve druhém poločase už měl podstatně lepší parametry než v poločase prvním. Dobře zahrál v utkání David Norek autor 3 branek a ve druhém poločase Fidra. Je potěšitelné že když naskočí hráči s lavičky výkon se nemění a jsou platnými členy týmu.

Příští neděli jdeme na Ustí "B"  od 17.00 hod.

Vložil: Stanislav Procházka