12.kolo Okresního přeboru

Velmi milé překvapení v Dřítči!

Nominace:

2010 - Hlaváč Matěj, Ludvík, Volný
2011 - Eichler, Mayer, Biath, Smolík Dan, Bílý, Čermák, Panchartek, Smolík David, Hlaváč Jan, Šplíchal

Výsledek:

Dříteč - SK "B"
13:5   (2x Bílý, Eichler, Smolík Dan, Volný)

Hodnocení:

Dříteč vévodí našemu okresnímu přeboru a tak jsem byli velmi zvědaví, jak se s tím kluci poperou a jestli potvrdí svoji stále se zlepšující herní praxi. Odehráli jsme svůj třetí zápas na jaře, kdy se herně až zázračně zlepšujeme a stejně tak výsledkově (1:23 a 4:9) kluci nám dělají jen radost, že se na zápas dokáží soustředit a předvádět bojovné a upracované výkony.

V zápase nám dokázala 3 branky vstřelit první čtyřka a dvě branky čtyřka druhá, velmi blízko ke gólu měla i třetí čtyřka, kdy především v posledním střídání mohl dát svůj první gól Radek Šplíchal.

První čtyřka obdržela v zápase 2 branky, druhá čtyřka 3 branky a třetí čtyřka branek 8, ALE i tito kluci hráli velmi dobře a musím vyzdvihnout velmi běhavý a bojovný výkon Šplíchala, který byl na svém prvním zápase vůbec a také musím pochválit Šimona Panchartka, který byl z mého pohledu našim nejlepším hráčem na hřišti a to zlepšení je na něm vidět nejvíc!

Pochvalu si zaslouží všichni hráči, až na občasné nesoustředění se na střídačce, hráli všichni dobrý zápas. Svůj dobrý výkon z minula potvrdil Bílý, dařilo se Danovi a v poli zahrál výtečně Eichler a naopak v bráně působil velmi dobře chytající Mayer.

Poděkovat musím i všem rodičům, že po včerejším lijavci a dnešním chladném ránu dorazili opravdu všichni a my mohli střídat tři celé čtyřky.

Vložil: Martin Svoboda