Pardubičky - Zámrsk 4:1

Třetí domácí vítězství - tentokrát 4:1 se Zámrskem a jedna radostná novina. V den zápasu se našemu hráči Honzovi Fidrovi narodil potomek. Tým a trenéři gratulují.

Pardubičky - Zámrsk 4:1 ( poločas 2:0 )

Branky : Svoboda T, Svatoň , 2x Dojčan

Sestava : Zahradník

Ťuťálek , Zelenka , Strnad , Norek

Jandera , Svoboda T , Svoboda L. , Jonáš

Svatoň , Krejčí

Střídali : Dojčán, Šprachta , Buš , Havelka , Jákl

Do dnešního utkání nemohl nastoupit Jan Fidra , kterému se narodil v den utkání potomek a tak mu kamárádi věnovali vítězství v poměru 4:1. 

Utkání jsme začali vlažně a nemohli jsme se dost dlouho dobu prosadit. Soupeř hrál ze zabespečené obrany a spoléhal na brejkové situace , které jsme poměrně úspěšně zachytávali a to především díky dobře organizované obraně Vaškem Strnadem. Asi od 20 minuty jsme přidali a vytvořili si mírný tlak , z kterého pramenily standartní situace. Jednu takovou jsme proměnili v úvodní branku , když autorem vstřeleného gólu byl Tomáš Svoboda , který se prosadil na zadní tyči hlavou. Pak nám narostla křídla a všude nás bylo plno a získávali jsme presinkem míče a soupeř začal šlapat vodu. Jednu jeho chybu využil Svatoň , který pohodlně přidal do prázdné branky druhý gól.Do kabin jsme tak šli s vedením 2:0. Začátek druhého poločasu byl téměř jako přes kopírák toho prvního. Soupeř se snažil skóre srovnat , ale jeho snaha většinou končila před naším velkým vápnem. Vzhleden , že se nám nedařila hra po stranách sáhli jsme záhy ke střídání a to se během chvilky ukázalo jako rozhodující. Na hřiště vlétl Dojčan , který hned vsítil 3 branku. Pak soupeř přitvrdil, což mu hlavní rozhodčí relativně toleroval a z tvrdé hry těžil a snížil na 3:1 . V závěru byl za další faul vyloučen hráč hostí a nám se podařilo upravit stav utkání na konečných 4:1 , když svou druhou branku vstřelil opět Dojčan. Utkání proti houževnatému soupeři jsme zvládli a dál kralujeme 1. A třídě. Dnes hrála vcelku dobře obrana a v ní kraloval Zelenka se Strnadem. Nutno říci , že směrem dopředu to dnes nebylo zcela OK , ale blízká se na lepší časy. Ještě je nutno říci , že nás v samém úvodu podržel brankář Zahradník , když lapil tutovku soupeře . Kdyby to skončilo brankou mohl se zápas vyvíjet zcela jiným směrem. Z mého pohledu je dobré mít kvalitní lavičku neboť střídající hrači už vstřelili v posledních třech utkáních 5 branek.

Příště jedeme na horkou půdu do Vysokého Mýta.

 

Vložil: Stanislav Procházka