IX. kolo Krajské miniligy

Dne 13.4.2019 odehrála naše mladší přípravka již 9.kolo Krajské miniligy.

Stejně jako předchozí kolo, které bylo první po zimě, se zadařilo. Z Přelouče se přivezl plný počet bodů. Bohužel počasí moc fotbalu nepřálo a to tím, že pofukovalo a byla zima jako na Sibiři.

Sk Pardubičky-Moravany

První zápas náš tým odehrál se soupeřem z Moravan. Soupeř prakticky celý zápas neměl nic a hrálo se na jeho polovině. I když jednou také po nedorozumění v rozehrávce soupeř zahrozil a tuto chybu potrestal. Opravdu neměl nic a prohrál s námi 5:1.
Přesto, že jsme dali soupeři bůra, nemůžeme být naprosto spokojení. Těch gólových šancí co kluci neproměnili, především Dymák, který si asi na tohle kolo lízl černého Petra ve střelecké formě, bylo opravdu moc. I přes tolik zmařených pokusů se Jonáš nakonec taky gólově prosadil. Naopak polibek štěstěny dostal na toto kolo Ondra Mikulecký, prakticky čeho se dotknul, z toho byl gól. Také jako první otvíral skóre utkání.

Prosadili se: Mikulecký 2x, Dymák 2x, Kaluža 1x

Sk Pardubičky-Přelouč

Druhý zápas kluci odehráli s domácími. Bohužel pro domácí, pro které jsme se stali katy, mohli kluci slavit vysoké vítězství 8:0. Kde jako první otvíral skóre gólman Filip Vodvárka překvapivou pumelicí při výkopu, která spadla soupeři do brány. Samozřejmě se zase prosadil střelecky i Jonáš Dymák a za ním hned Ondra Mikulecký a už jsme byli na koni. Za nimi se ve skórování přidali Hanuš,který exceloval v obraně a Kaluža. Porážku soupeře dovršil gólem i Kuba Čermák, který byl odměnou za velkou bojovnost.
S tímto zápasem jsme spokojení, kluci hráli tak jak nejlépe uměli. Bojovali a používali hlavu. Viděno bylo spousta pěkných kombinací i gólů. Mohu vytknout minimum.

Prosadili se: Vodvárka 1x, Dymák 1x, Mikulecký 2x, Hanuš 2x, Kaluža 1x, Čermák 1x

Sk Pardubičky-Choceň

Poslední zápas jsme odehráli s Chocní. Zápas byl pořádná přetahovaná. První polovina prakticky neměla vítěze, přesto jsme brali body my. Skóre otvíral zase Ondra Mikulecký, prosadil se konečně i Tomáš Vondruška, který celé tři zápasy připravoval šance pro útočníky. Jako poslední skóroval Dymák, který zase spaloval jednu šanci za druhou, přesto srazil soupeře na kolena touhle trefou. Konečný stav byl 5:2
Bohužel tento zápas aspoň tedy první půlka nebyla hezká. Kluci se přetahovali o míč v soubojích, místo, aby hru roztáhli a dali si kloudnou přihrávku. Těžce vytvořené šance zahazovali jako na běžícím páse. A obráncům by měl Filip Vodvárka dát za uši kvůli laxnímu přístupu ke hře a dávání si přednosti.

Prosadili se: Mikulecký 2x, Vondruška 2x, Dymák 1x
 

článek vložil: Chládek Jakub

Vložil: Martin Svoboda