Vítězství za tři body , ale jinak žádná sláva

Letohrad B - Pardubičky 1:3 ( poločas 0:1 )

Zelenka , Kříž , Svoboda L. Norek

Dojčan , Svoboda T , Fidra , Krejčí

Svatoň , Šprachta

Střídali : Buš , Havelka , Maršíček , Jákl

Utkání na které budeme chtít co nejrychleji zapomenout , neboť jsme podali nejhorší výkon na jaře. Přijeli jsme na půdu neoblíbeného soupeře, s kterým se nám obvykle nedaří. Ani dnes tomu nebylo jinak. Laksní přístup téměř celého týmu v prvním poločase byl jen odvarem poločasu druhého. Přesto jsme šli do kabin spokojenější než soupeř , kdy snad jedinou kloudnou akci proměnil po úniku Zelenky Svatoň. Ve druhém poločase jsme přidali sice druhou branku Dojčanem, ale pak jsme vyklidili hrací plochu a domácí začali mít zjevně navrh. Asi 15 minut před koncem snížili a nebýt jejich neschopnosti mohli hned několikrát vyrovnat. Pro nás hořkost výkonu korunovalo zranění Maršíčka , kterému přejeme brzké uzdravení. Po jeho vystřídání vstřelil 3 branku Jákl a upravil na konečných 1:3.

Někteří hráči na utkání asi nebyli nebo mysleli na zcela něco jiného ...tým by se měl dát dohromady než nás porazí někdo , kdo bude na rozdíl od Letohradu produktivní.

Vložil: Stanislav Procházka