9.KOLO KM V PŘELOUČI

Tentokrát bez výhry

Deváté kolo KM jsme odehráli v sobotu v Přelouči. Během týdne nám přibyla další zranění a tím i absence. K Filipovi Honcovi a Matyášovi Holečkovi se přidali ještě Šimon Moravec a Matyáš Růžička, takže nám chyběli celkem 4 hráči ročníku 2008, což se už na našem výkonu projevilo.

Naše sestava:

Antoš - Brauner, Čermák, Pekárek, Semivan, Silva Monreal - Volný, Machek, Dvořáček

 

Výsledky jednotlivých utkání:

SK - Moravany   1 - 3, branka: Pekárek

SK - Přelouč   2 - 2, Pekárek, Semivan

SK - Choceň   4 - 8, Pekárek 4x

 

Hodnocení:

Po dobrých výkonech v Žamberku jsme byli zvědaví, jak  se nám bude dařit s dalšími soupeři naší skupiny. V sestavě jsme měli většinu hráčů ročníku 2009.

Pravděpodobně nejslabším výkonem jsme se prezentovali hned v prvním utkání s Moravany, kdy jsme byli všude pozdě, vázla nám kombinace i komunikace. Druhé utkání s Přeloučí již bylo o trošku lepší zejména přístupem a bojovností a tím i celkově zlepšeným výkonem. Pravděpodobně nejlepší jsme si schovali na první poločas utkání s Chocní, když jsme dokonce vedli až 3 - 1. První poločas nakonec skončil 3 - 3. Ve druhé půli nám však došly postupně síly a soupeř výsledek otočil na konečných 4 - 8. Nevím, zdali za toto kolo snese někdo z kluků pochvalu. Vyjímkou je Jakub Pakárek, který nastřílel téměř všechny naše branky a strávil na hřišti většinu času našich utkání.

Vložil: Marek Tuťálek