1 : 3  (0:2)

Branky: 2x Zeman, Tobeš

Sestava: Mlateček - Bažant, Hegyi Patrik, Kolář, Kubista - Vltavský, Pavlíček, Maršíček, Menšl - Troják, Zeman
Bobek, Pařízek, Avgustini, Tobeš

První utkání jara jsme hráli na hřišti soupeře, který si svůj dosud jediný bod odvezl právě od nás z Pardubiček. Průběh zápasu odpovídal jarní nerozehranosti, a tak za povšimnutí stojí jen střelecká forma Kuby Zemana.

SK Pardubičky x PARAMO Pardubice

9 : 0  (2:0)

Branky: 2x Troják, Pavlíček, Maršíček, Svoboda, Maršíček, Troják, Mec, Johanides

Sestava: Mlateček - Pařízek, Kolář, Bažant, Kubista - Zeman, Bobek, Maršíček, Menšl - Troják, Johanides
 Pavlíček, Vltavský, Hegyi Dominik, Svoboda, Mec

Paramo k nám přijelo s velmi mladou sestavou. I když většina hráčů byla ještě v žákovském věku, drželi s námi krok po celý první poločas. Po přestávce jim ale došel dech a my jsme si s chutí zastříleli.

SK Pardubičky x Lázně Bohdaneč

6 : 0  (3:0)

Branky: Troják, 2x Pečinka, Vltavský, 2x Troják

Sestava: Mlateček - Pařízek,Svoboda, Bažant, Kubista - Ficek, Pavlíček, Maršíček, Menšl - Troják, Pečinka
Oberreiter, Vltavský, Tobeš, Topolský

Ve třetím mistrovském zápase nás čekal doposud nejsilnější soupeř, v tabulce třetí Bohdaneč. Kluci na soupeře od začátku vlétli a do poločasu to bylo zásluhou naší pěkné kombinační hry 3:0. Nutno přiznat, že i soupeř si vypracoval brankové příležitosti, ale ty s přispěním dobře hrající obrany zlikvidoval spolehlivý brankář Mlateček. Čtvrtou brankou jsme soupeři zápas úplně znechutili a druhý poločas potom v klidu dohráli.

Za dnešní utkání musíme pochválit všechny hráče. Proti silnému soupeři předvedli poctivý a sebevědomý výkon v pohledném zápase. Ten se musel líbit i všem přítomným divákům. Doufáme, že se zlepšenou docházkou na tréninky budeme v podobných výkonech pokračovat.

Vložil: Petr Svoboda