V prvním jarním kole výhra.

Výhra v Litomyšli 2 : 4.

12.kolo

TJ Jiskra Litomyšl  -  SK Pardubičky     2 : 4   ( 1 : 1 )

Branky : Michal Hofman (18.), Robin Novotný (37.), Matouš Mec (62.) a Martin Vodehnal (67.)

Sestava : Scháněl – Vojtěch, Hegyi, Franc, Orem, Hofman, Mejzlík, Špiroch, Karlovec, Stejskal, Mec (Tuťálek, Vodehnal, Kvapil, Novotný a Starý)

První jarní utkání jsme odehráli za pěkného slunečného počasí v Litomyšli. Skóre utkání otevřel po rohovém kopu v 18.minutě, hlavičkou Michal Hofman 0 : 1. Před koncem poločasu ve 32.minutě domácí dokázali vyrovnat na 1 : 1.

Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně a ve 37.minutě, po střele Karlovce do břevna, dorazil míč do branky Robin Novotný 1 : 2. Domácím se opět podařilo vyrovnat v 52.minutě na 2 : 2. V 62.minutě se konečně trefil i Matouš Mec a zvýšil stav na 2 : 3. Poslední čtvrtou branku vstřelil tři minuty před koncem utkání Martin Vodehnal a upravil stav na konečných 2 : 4.

Pochvalu v tomto utkání zaslouží Adam Mejzlík.

Vložil: Luboš Karlík