Pardubičky - Rosice 2:0 . Třetí vítězství v řadě.

Pro A tým , který vyhrál třetí utkání v řadě to byl soupeř ,který především v prvním poločase kousal a byl hodně nepříjemný.

Pardubičky - Rosice nad labem 2:0 ( poločas 0:0 )

Branky : Svoboda T a Krejčí

Sestava : Zahradník

Ťu´tálek , Zelenka , Kříž , Norek

Jonáš , Svoboda T. , Fidra , Krejčí

Svatpň , Šprachta

Střídání : 45 min. Bartoníček za Kříže , 58 min. Dojčan za Jonáše , 70 min Svoboda L. za Fidru , 80 min. Buš za Svatoně , 86.min. Robovský za Šprachtu

Na utkání se přišla podívat velmi slušná návštěva ...250 diváků , která viděla bojovné utkání a dvoubrankové vítězství domácích. Toto vítězství se nerodilo lehce , protože soupeř hrál obětavý a důrazný fotbal plný osobních soubojů a především v úvodu utkání byl lepším týmem. Vyhrával osobmí souboje a sbíral i odražené míče a moc nám toho do 15 minuty nedovolil. Od 15 minuty se hra přeci jen vyrovnala a objevovaly se první náznaky šancí na obou stranách. Nejblíže ke vstřelení branky měli hosté z jedné z mála skrumáží , když míč s námahou odvracela obrana na roh. A protože ani standartní situace šance nepřinesly , skončil poločas 0:0. Do druhého poločasu jsme nastoupili se změnou na stoperu , když Jindru Kříže nahradil Bartoníček. Rázem do obrany přišel důraz a klid v rozehrávce a my jsme začínali mít navrch. Po dalším střídání přišla do záložní řady i rychlost a soupeř začal ztrácet půdu pod nohami. ( Střídal Dojčan - Petra Jonáše ) Najednou  jsme měli víc míčů a po jednom takovém získaném se rozjela akce , kdy na velkém vápně Firda vystřelil a Tomáš Svoboda štastně tečoval míč do sítě soupeře a my šli do vedení 1:0 , Druhou branku přidal Krejčí , když křižnou střelu , která skončila u tyče skryl za bránícího hrače a brankář hostů byl bezmocný. Po dalším střídání když Fidru nahradil Svoboda L jsme ovládli i střed pole a mohli přidat i další branky. Především šance Svatoně a Šprachty volaly po gólu. A protže obrana pracovala v druhém poločase bezchybně skončilo utkání výsledkem 2:0. Soupeř dnes u nás předvedl bojovný výkon , za který se určitě nemusel stydět. Důraz a chuť jim určitě nechyběla a přispěli tak ke kvalitě utkání. V jejich týmu vynikal Němeček a v prvním poločase durazní útočníci. V našem týmu hrála dobře především obrana , když v druhém poločase v ní kraloval Norek s Bartoníčkem a jak je zvykem s Honzou Bartoníčkem se neprohrává. Třetí vítězství v řadě a potvrzení prvního místa.

Vložil: Stanislav Procházka