Na půdě favorita domácích utkání jsme body neurvali.

obrana: Bednář, Maršíček, Pařízek, Svoboda L.

útok: Klička (K), Řihák

- Hanko, Pech, Kříž, Němec

Výsledek:

Přelovice - SK "B"   2:0   (vlastní Pařízek a Němec)

Všichni jsme věděli, že zajíždíme na půdu nejsilnějšího týmu na svém domácím hřišti, kdy se ani první Bukovka nemůže pyšnit tak úžasnou statistikou jako Přelovice.
7 výher
1 prohra
skóre 17:1

Věřil jsem, že se nám v Přelovicích podaří zvýšit počet obdržených branek z jedné minimálně na dvě, bohužel jsme sice branky stříleli, ale do špatné brány.

První poločas:

- Prvních přibližně 25 minut jsme hráli jako opaření, asi jsme si mysleli, že se Přelovice porazí sami, když přijel tým na 2 místě tabulky, který posledních 8 zápasů v řadě vyhrál. Přelovice na nás vlítli, byli důrazný, běhavý a přehrávali nás prakticky ve všech herních činnostech, ani jsem nechtěl věřit, že se koukám na kluky z Pardubiček. Až ke konci poločasu, nějakých 15 minut, jsme konečně začali být nebezpečný a vytvořili si několik gólových šancí, ale volba zakončení byla vždy mizerná.

3 minuta - První vážnější situaci musel řešit Pařízek, který vyhlavičkovával míč z brankové čáry.
21 minuta - Z velkého tlaku domácích se vyklubala další šance, kdy nám na pravé straně utekl hráč z Přelovic, ale jeho střelu dokázal Vahlström nohama zlikvidovat.
23 minuta - Potrestání přišlo z rohu domácích, kdy nízko střílený míč propadl Brusovi až na nešťastného Pařízka od jehož stehna se míč nešťastně odrazil do brány 1:0. Musím zde pokárat Duhu, který měl být mezi rohem malého vápna a tyčí a přesně podobné rohy odkopávat do bezpečí.
38 minuta - Od obdržené branky se naše hra začala zlepšovat a naše dvě největší šance jsme si schovali na konec poločasu, nejprve si ve třicáté osmé minutě vybojoval míč Řihák, ale sám před brankářem neuspěl a volil tvrdou střelu z vápna, kdy ještě mohl postupovat prakticky až do branky.
45 minuta - Luptovský se prezentoval povedeným centrem z pravé strany na zcela osamoceného Vltavského na penaltě, kdyby mu kluci zařvali "sám" mohl si míč pohodlně připravit, takto voli střelu z první pravou nohou a bránu přestřelil.

Druhý poločas:

Náš výkon se nějako zásadně nezměnil, spíše jsem měl dojem, že Přelovice zcela zbytečně přestali hrát a slušně řečeno se z vedení 1:0 "pokadili". Ve druhém poločase jsme byli lepším týmem, ale vyložené šance jsme si nedokázali vypracovat stejně tak soupeř se na naši polovinu dostával jen zcela výjimečně a tak se zápas odehrával mezi půlkou a velkým vápnem domácích. Mrzí mě, že se někteří kluci ke konci už více soustředili na rozhodčího (a pomezního) a tím jsme akorát přicházeli o drahocenné vteřinky, hra se kouskovala a my jsme byli nesoustředěný.
Zlom přišel v 91 minutě, kdy jsme už na 3 obránce riskovali a po špatné domluvě mezi Bednářem a Maršíčkem se míč odrazil k soupeři, který z brejku centroval před bránu a míč  do sítě "uklidil" nešťastně Němec 2:0.

59 minuta - střídání Duhy za Němce
71 minuta - střídání Vltavského za Kříže
79 minuta - střídání Řiháka za Hanka
86 minuta - střídání Pařízka za Pecha

Pokutník na naši nedisciplinovast od tohoto utkání již myslí a proto:

Bednář 300,- pokuta za žlutou kartu za mluvení (opakované)
Pokuty za komentování výroků rozhodčího (20Kč za výrok)
Řihák 80,-
Svoboda 40,-
Luptovský 20,-
Bednář 20,-
Kříž 20,-
Klička 20,-

Za první poločas musím pochválit především oba útočníky, kteří dělali pro tým maximum a odváděli ohromné množství černé práce. Za druhý poločas musím jednoznačně pochválit Bruse, který podal podle mého názoru nejlepší výkon za celou dosavadní sezónu 2018/2019 a na postu stopera byl  platnější pro tým než na středním záložníkovi, čišela z něj jistota, odpovědnost, nevyhýbal se soubojům, vyhrál každou hlavu.

Bukovka remizovala v Mněticích, takže je vše stále otevřené!