Poprvé na jaře 2019 v KM

Další kolo KM, tentokráte v Žamberku

Osmé kolo KM nás přivedlo do Žamberka, kde nás čekalo krásné jarní počasí a perfektrní hřiště.

Naše sestava:

Antoš - Brauner, Volný, Pekárek, Semivan, Moravec - Čermák, Machek, Silva Monreal, Růžička

Výsledky:

SK Pardubičky - Libchavy    5 - 3, branky: Pekárek 3x, Moravec 1x, Semivan 1x

SK Pardubičky - H. Jelení   10 - 0, Pekárek 5x, Moravec 3x, Růžička a Semivan po 1

SK Pardubičky - Žamberk    8 - 1, Pekárek 3x, Semivan a Moravec po 2x, Silva Monreal 1x

Hodnocení:

První jarní kolo po zimní přestávce je pro nás vždy velkou neznámou. Do Žamberka jsme navíc nemohli pro zranění počítat s Matyášem Růžičkou a Filipem Honcem, takže jsme byli zvědavi, jak nám hra půjde....

První utkání s Libchavami bylo asi nejvyrovnanější, naši kluci se trošku hledali, ale neskutečnou bojovností jsme soupeře přehráli. Fotbalově asi nejlepší výkon jsme předvedli proti H. Jelení zejména v prvním poločase jsme během 8 minut nasázeli soupeři 6 branek a bylo o osudu utkání rozhodnuto. Do posledního zápasu jsme nastoupili trošku laksně a nechal domácí hrát s námi vyrovnaně. Ve druhé polovině jsme se však probudili a zlepšeným výkonem domácí jasně přehráli. Celkově jsme byli ve všech utkáních lepším týmem jak směrem dozadu (dostali jsme pouze 4 branky), tak směrem dopředu (dali jsme 23 gólů).

Pochvala pro celý tým za příkladný přístup ke všem utkáním, pravděpodobně nejlépe se dařilo Kubovi Pekárkovi, který soupeřům nasázel celkem 11 branek.

Vložil: Marek Tuťálek