Nominace:

Čermák, Dymák, Kaluža, Ludvík, Mikulecký, Tuťálek, Vodvárka, Volný, Vondruška

Soupeři a tabulka:

Zápasy:

SK - Libchavy   14:0   (4x Kaluža, 3x Dymák, 3x Volný, 2x Vondruška, Mikulecký, Čermák)

Do prvního utkání jsme vstoupili velmi dobře a zápas s Libchavama jsme si vyloženě užili a pěkně jsme si zastříleli. Soupeře jsme přehrávali a jen minimálně ho pouštěli do brejkových situací. Škoda neproměněné penalty Vodvárky, kdy si i jako brankář mohl připsat branku. Velkým pozitivem byly 4 branky naši druhé čtyřky.

SK - Horní Jelení   4:3   (3x Dymák, Kaluža)

Druhé utkání jsme odehráli proti nejsilnějšímu soupeři na turnaji a ačkoliv tomu skóre neodpovídá, tak si troufám říct, že jsme Jelení jasně přehrávali. První poločas se ještě mohl zdát vyrovnaný, kdy jsme prohrávali 1:3 a Jelení nás potrestalo téměř z každé chyby a jejich brankář vyloženě v bráně čaroval a pochytal mnoho našich slibných šancí. Ale druhý poločas jsme Jelení přišpendlili na jejich polovinu a bylo prakticky otázkou času, než se nám podaří vstřelit branky.

SK - Žamberk   13:1   (5x Kaluža, 4x Dymák, 2x Mikulecký, Volný, Čermák)

Proti druhéme slabšímu soupeři jsme si opět s chutí zaútočili a jen škoda začátku druhého poločasu, kdy jsme už vedli 6:0 a soupeř dokázal snížit na 6:1 a asi 4-5 minutek se hra zdála být vyrovnaná. Pak už jsme zase zapli na druhý rychlostní stupeň a přidali nádherné branky.

Hodnocení:

Velmi chválím organizaci turnaje, kdy jsme se před prvním zápasem s trenérama a rozhodčíma domluvili na jasných pravidlech u autů a jak bude hrát golman. Dále musím poděkovat rodičům za fandění a věřím, že jsme všichni v Žamberku strávili velmi příjemné a slunné dopoledne.

Za turnaj musím krom střelců Dymáka s Kalužou pochválit i Čermáka, který svoji bojovností odehrál jeden z nejlepších turnajů a dále vyzdvihnout výkon Ludvíka, který byl tuším na svoji úplně první minilize a vysloužil si stabilní místo vedle Tuťálka :)

Pochvalu ale zaslouží všichni hráči, dělají nám kluci ohromnou radost, jak si už dokáží přihrát, využít celou šíři hřiště a soupeře svoji fotbalovostí a chytrostí přehrávat. Jen tak dál.