První 3 body z venku , zasloužená výhra na nerovném a menším hřišti.

Branky : Šprachta 2x , Svoboda T. 2x , Havelka

Sestava : Zahradník

Luptovský , Strnad , Zelenka , Robovský ( Havelka )

Jandera ( Buš ), Svoboda T. , Fidra ( Svoboda L ) Jonáš

Šprachta , Krejčí

Z Kunčiny vezeme 3 zasloužené body především díky produktivitě v prvním poločase.  Vítězství se však nerodilo hladce. Domácí byli prvních 20 minut nebezpeční, především díky naším chybám v rozehrávce. Po první dvacetiminutovce jsme hru zjednodušili a přechod do útoku se zrychlil a domácí začali vyrábět chyby, po kterých jsme postupně dali 4 góly. Když se o ně podělili Šprachta a Svoboda T.

Ve druhém poločase jsme mírně polevili a nebyli tak produktivní a tak jsme přidali jen jednu branku , kterou dal hlavou Havelka. Obrana pracovala spolehlivě a až v samém závěru jsme domácím povolili snížit na konečných 5:1.

Zápas lze hodnotit kladně ze dvou důvodů . Prvním je , že jsme se dokázali přizpůsobit menšímu hřišti a nerovnému terénu. Druhým je produktivita v prvním poločase, kdy jsme využili téměž vše z našich šancí. Za zmínku ještě stojí velmi slušná hra obrany a vcelku dobrá aktivní hra celého týmu.

Vložil: Stanislav Procházka