První jarní utkání před domácím publikem přineslo "utrápenou" výhru.

obrana: Kříž (K), Dojčán, Bednář, Maršíček

záloha: Brus, Svoboda L., Norek, Luptovský

útok: Klička, Řihák

- Dostál, Vltavský, Seemann, Duha

Výsledek:

3:2 (Norek 2x, Kříž)
poznámka: v zápise je milně uveden jako střelec druhé branky z pokutového kopu Luptovský

První poločas:

- První poločas přinesl velmi rozháranou hru. Sice bylo na hřišti papírově silnější mužstvo než v Tetově, ale asi byla znát přemotivovanost před domácím publikem a také značné změny v sestavě, kdy na svých postech zůstali pouze útočníci Klička s Řihákem, na pravé straně zálohy Luptovský a v levé obraně hrající Maršíček.
V prvním poločase jsme se všechno chybně snažili řešit dlouhými míči a to na kvalitě naši hry moc nepřidalo, navíc jsme devětkrát z desíti pokusů byli nepřesní, druhou velkou chybou bylo malé využívání našich krajních prostorů a když jsme se k něčemu podobnému odhodlali, tak stereotypně po pravé straně.

17 minuta - První vážnější šance utkání a hned 100%. Norek se uvolnil na levé straně a prostrčil míč na Maršíčka, jehož náběh ve vápně nikdo nemohl zachytit. Maršíček trochu nešťastně ještě vracel pod sebe na nikoho, následný nepřesný odkop skončil na kopačkách Bruse, který z poza vápna nedokázal střelu usměrnit mezi tři tyče.
20 minuta - Tentokráte jsme se prezentovali z pravé strany, kdy Luptovský poslal do vápna krásný centr, osamocený Klička trefil hlavou pouze stojícího brankáře.
24 a 33 minuta přinesly stejnou šanci Bednáře, kdy se prezentoval střelou levou nohou, která vždy jen o pár centimetrů minula pravou tyč.
37 minuta - přinesla první žluté karty na obou stranách. Hostující Doležal dostal kartu po hrubém faulu na odkopájícího Kříže, vypadalo to hrozivě a nikdo se asi nediví, že mu Kříž "trochu" slovně vynadal
43 minuta - Obraz prvního poločasu krásně vystihla naše branka, kdy velmi dobře dohrávající Řihák donutil soupeře k chybě a následně se odražený míč dostal až k Norkovi, který otevřel skóre 1:0

Druhý poločas:

52 minuta - Po naší pološanci se soupeř dostal k míči ve svém vápně a velmi rychlým přechodem do útoku nás zcela zaskočil a Doležal dokázal stav utkání vyrovnat 1:1
59 minuta - Soupeř opět zahrozil svoji nejsilnější zbraní, kterým byl rychlý protiútok, tentokráte Křivka nenahrával, ale sám míč uklidil do naši branky 1:2
64 minuta
- Vedení Mnětice velmi pozitivně nakoplo, ale ani my jsme nesložili zbraně a stejně jako v Tetově ukázali kluci, že se v Pardubičkách nevzdáváme. Luptovský si dovolil pár fines ve velkém vápně, kde byl jasně faulovaný a k pokutovému kopu se postavil Norek, který s jistotou proměnil 2:2
74 minuta - dílo našeho druhého jarního obratu dokonal Kříž, když po chvilce váhání Bednář hodil svůj aut právě na Kříže, který se lehce obtočil okolo bránícího hráče a nejhezčí střelou utkání nás znovu poslal do vedení 3:2
85 minuta - Kříž z levé strany dával přesný míč na kopačky Dostála, který z malého vápna trefil pouze brankáře
88 minuta - Tentokráte se Kříž dostal do 100% šance, ale tváří v tvář opět jen trefil brankáře

- Ve druhém poločase se kluci snažili více hrát po zemi, ale i tak jen zcela výjimečně využívali naši levé strany. Mnětice byli ve druhém poločase mnohem živější a několikrát nás přehrávali a dokázali si vytvářet nebezpečné situace. Našim největším kamenem úrazu se stala produktivita, kdy už v prvním poločase jsme mohli rozhodnout o jasném vedení a pak by třeba nenásledovali zbytečné a hrubé fauly na Norka nebo Kříže. Závěrečné neproměněné tutovky byly už jen špičkou ledovce a my se museli o výsledek strachovat až do 92minuty.

- Zápas velmi dobře odehrál Kříž, Norek, Luptovský, našim nejlepším hráčem na hřišti byl Dojčán, který jen potvrdil dobrý výkon z Tetova.
- Děkuji celému mančaftu za bojovnost a že jsme opět dokázali otočit těžké utkání. Ale musím všechny velmi pokárat za disciplínu, i když rozhodčí byl slušně řečeno podivín a měl svůj velmi originální styl pískání, tak NEEXISTUJE abychom ze 3 žlutých karet měli 3 za kecání (jediná omluvitelná je u Kříže), pak se nesoustředíme na svůj výkon a jsou tipy hráčů, na kterých je to enormně znát a jejich výkon jde rapidně dolu.
- Také musím kvitovat zájem všech ostatních hráčů dostat se do dresu, jako je Němec (který se potýkal s nachlazením, ale zápas by odjezdil), Hanko (který si v práci přehazuje směny, aby mohl na tréninky), Pilný a Pařízek, kteří ač zranění se jdou na zápas podívat a fandit.