První jarní vítězství na domácí půdě. Slušný výkon a 3 body.

Pardubičky -Načešice 3:0 ( poločas 1:0 )

Jandera , Svoboda , Fidra , Jonáš

Krejčí , Svatoň

Stř, :  Buš - Jandera , Šprachta - Jonáš , Kříž - Svatoň

Branky : Krejčí 2x , Svatoň

První jarní utkání jsme začali skvěle a hned v první minutě jsme po rohovém kopu vstřelili branku. Když na skvěle zahraný rohový kop, který prováděl Fidra zareagoval dobrým náběhem Svatoň a míč uklidil do sítě hostujícího brankáře.                    1:0 pro Pardubičky.  Následovaly minuty , které byly zcela v naší režii. Soupeře jsme napadali na jeho půlce a postupně si vytvořili několik šancí , které však další brankou neskončili. Soupeř se dostal v prvním poločase jen k jednomu ohrožení branky , když s trestného kopu zastoupil na brankové čáře brankáře Zahradníka záložník Tomáš Svoboda. Suma sumárum poločas byl zcela v naší režii skončil však jen hubeným vedením  1:0. Druhý poločas začal stejně jako ten první velkým tlakem , který jsme korunovali druhým gólem , když na velmi dobrou akci , na jejíž začátku byl Strnad a která pokračovala výborným centrem zakončil Krejčí. 2:0 pro Pardubičky.  Pak jsme polevili a soupeř hru vyrovnal .Nám však dobře fungovala obrana a soupeře jsme k ničemu nepustili. V samém závěru jsme výkon korunovali dalším gólem , když druhý svůj gól přidal Krejčí. 3:0 pro Pardubičky