V přípravě nerozhodně s Hořicemi

V dalším přípravném utkání na přírodní trávě jsme remizovali s celkem Hořic 2:2

V deštivém nedělním odpoledni jsme na přírodní trávě v Srchu remizovali 2:2 s celkem Hořic, který hraje hradecký kraj a ne špatně, neboť se nachází na sedmém místě tabulky. Svou výkonnost a kvalitu ukázal i v tomto utkání. Na slušném terénu se hrál svižný fotbal a bylo toho docela dost k vidění. Soupeř v prvních minutách byl lehce zaskočen naší aktivitou a hrálo se převážně na jeho polovině. Postupem času přečetl naší hru, zrychlil rozehrávku a hra se vyrovnala. Do poločasu se hosté prosadili hned dvakrát , když se z brejkové situace s levé strany ujmuli vedení a v samém závěru po naší chybě ve středu hřiště přidali druhou branku. My jsme z mnoha šancí udeřili jen jednou , když se prosadil dobře hrající Svatoň. Poločas tak skončil 1:2. Ve druhém poločase jsme vystřídali a asi 15 minut nám trvalo, než se střídající hráči vyrovnali s nepřízní počasí. Soupeř byl v tomto úseku utkání lepší. Pak jsme iniciativu převzali my a dobrým napadáním soupeře nutili k chybám v rozehrávce a jednu takovou potrestal Tomáš Svoboda a srovnal na 2:2. V konci utkání jsme měli navrh a mohli utkání rozhodnou ve svůj prospěch, avšak chyběla nám přesnost v koncovce. Celkem lze říci , že se nám utkání povedlo a ukázalo naše možnosti. Máme však načem ještě pracovat.

Sestava:  I. poločas