Mini přípravka obstála ve svém 2. turnaji

Dne 2. 3. 2019 jsme odehráli náš 2. turnaj GOLISIMO CUP pro ročníky 2012 a mladší.

Nominace na turnaj: Ondřej Vltavský, Tobiáš Horký, Jáchym Bříza, Štěpán Vitáček, Míša Menšl, Ondřej Richtár 

Náš druhý turnaj se hrál s novými pravidly. Tentokrát jsme hráli v rozestavění 4+0 na velikost florbalového hřiště. Pokud někdo byl v bráně, tek nemohl chytat rukama. V základní skupině jsme měli FC Hradec Králové černá, SK Lázně Bohdaneč, FK Pardubice, SK Slavia Praha bílá. Pořadí týmů se určovalo ne výsledky zápasů, ale počtem vstřelených gólů. V této skupině jsme odehráli velmi vyrovnané zápasy, ale na počet vstřelených branek jsme skončili poslední po výsledcích:

SK vs. FC Hradec Králové 2:3, SK vs. SK Lázně Bohdaneč 2:1, SK vs. FK Pardubice 0:2, SK vs. SK Slavia Praha bílá 1:3

Do finálové fáze jsme postoupili do skupiny o 6 -10. místo, kde jsme byli spolu s týmy Staré Hradiště, SK Lázně Bohdaneč, SK Slavia Praha bílá a SK Slavia Praha červená.  V této skupině jsme skončili na druhém místě a díky tomu jsme se umístili na nádherném 7. místě po výsledcích:

SK vs. Staré Hradiště 1:1, SK vs. Slavia Praha červená 2:0, SK vs. SK Lázně Bohdaneč 2:0, SK vs. Slavia Praha bílá 2:5.

O branky v turnaji se kluci podělili následovně: Jáchym Bříza a Ondra Richtár po jednom gólů, Ondra Vltavský 5 gólů a Tobiáš Horký 4 góly. 

Kluci se se svým druhým turnajem vypořádali výborně, statečně bojovali, přenesli na hřiště ,,velkou dřinu" z tréninků a zároveň bylo především vidět, že je samotná hra hodně bavila a tím si turnaj náramně užili spolu s trenéry a rodinnými příslušníky! :-) 

Všem klukům patří obrovská pochvala a celý trenérský tým je na ně hrdý! :-) 

Vložil: Jaroslav Bříza