V Přelouči jsme si udělali dobré jméno + FOTO

Další medaile v dalším turnaji

Nominace:
Vondruška, Vodvárka, Hanuš, Ludvík, Volný, Čermák, Dymák, Kaluža

Konečné umístění:

1. Chotěboř
2. Chrudim
3. Pardubičky
4. Přelovice
5. Chvaletice
6. Přelouč Bílá
7. Přelouč Modrá
8. Semín

Zápasy:

SK - Chvaletice   2:2   (Kaluža 2x)

Chvaletice nám opravdu zatopili a na první zápas se dokázali velmi dobře vyhecovat a předváděli velmi dobrou hru. Upřímně nedokážu říct, jestli jsme byli lepší a nebo horší, remíza celému zápasu jistě sluší, ale je nutno říci, že jsme vyrovnávací branku dali asi 5 vteřin před koncem!

SK - Přelouč Bílá   6:1    (Kaluža 2x, Vondruška 2x, Dymák 2x)

V tomto zápase nás ze začátku Přelouč velmi trápila a dlouho byl stav 1:1. My jsme dokázali jít do vedení po druhé brance z rohu, který byl opravdu parádně sehraný a kluky musím obrovsky pochválit, že rohy byly na tomto turnaji naší velkou zbraní. Pak jsme již soupeře k ničemu nepustili.

SK - Chrudim   0:0

Tento zápas měl kvality finále, hrál se velmi dobrý fotbal, plný soubojů a individuálních akcí, protože zápas byl extrémně vyrovnaný. Ze začátku nás Chrudim doslova přišpendlila před naši branku a my jsme se 5 minut jen bránili, pak jsme zase diktovali tempo hry spíše my, konečná bezbranková remíza byla asi fér.

Semifinále:

SK - Chotěboř   1:1   (Kaluža) 1:2 prohra na penalty

U semifinále se trochu rozepíšu, abych čtenáře seznámil se všemi drobnými detaily :) V prvé řadě musím uvést, že druhá skupina byla enormně slabší a Chotěboř neměla ve skupině prakticky soupeře, za což samozřejmě nikdo nemůže, ani pořadatel ne, nikdy se neví, s čím soupeř na turnaj přijede. Chotěboř do té doby hrála ve skupině zápasy:

5:1 Přelovice (druhý semifinalista, který semifinále prohrál s Chrudimí 0:8)
8:1 Semín
4:1 Přelouč M.

Chotěboř měla na turnaji 12hráčů do pole! Z toho 4 holčičky, což je velmi sympatické :) a ve skupině všechny trenér spravedlivě točil, jinak by všem dali ještě více branek. Vlastně i díky tomuto faktu vyhrál nejlepšího střelce hráč z Chotěboře o to více mě štve že i nejlepší hráč byl vyhlášen z Chotěboře, protože když jsou slabší soupeři, tak šikovnější hráči mnohem více vynikají.

V samotném zápase jsme Chotěboř dokonale zaskočili a do té doby suverénní tým se prakticky celý zápas jen bránil. Trenér z Chotěboře střídal jen 6 svých nejlepších hráčů a snažil se maximálně hrát na výsledek. My jsme šli do vedení díky brance Kaluži a vše nasvědčovalo naši výhře, kontrolovali jsme zápas až na pár individuálních chyb. Naše klasické strašáky jako je první dotek (Dymák, Hanuš) a na tomto turnaji pohrkaná rozehra brankáře. Soupeř dokázal bohužel 54vteřin před koncem srovnat po neuvěřitelné shodě náhod a chyb, které pramenili z enormní snahy našich hráčů brance zabránit :(
V následné sérii penalt jsme sice šli do vedení 1:0 díky brance Matěje a následně soupeř hned branku nedal a já už se viděl ve finále. Bohužel od té doby nedal branku vůbec nikdo až na vyrovnání Chotěboře ve druhé sérii. Následovali penalty po jedné a to nás Chotěboř udolala. (V Přelouči se hraje na házenkářské branky).

O 3.Místo:

SK - Přelovice   2:0   (Dymák, Kaluža)

Pro nás nejsnazší a nejhezčí zápas na koukání. Když napíši, že jsme celý zápas hráli "bago" před brankou soupeře, tak vůbec nebudu přehánět. Kluci asi chtěli dávat branky pouze do prázdné brány, jinak si nedokáži vysvětlit, že celou dobu byl zápas pouze 1:0 a asi 90vteřin před koncem nastal jediný brejk Přelovic, kdy míč propadl až k zapomenutému útočníkovi, který běžel sám na bránu, ale Vodvárka výborným zákrokem jeho pokus zneškodnil. Pak jsme dali uklidňující branku na 2:0 a bylo hotovo :)

 

Kluci mají moji velkou pochvalu za předvedené výkony, kdy dokáží často přenášet trénované věci do zápasu (rohy, auty o brankáře, točení hry o obránce a tak podobně).

Největší pochvalu za turnaj musím udělit Lukášovi Ludvíkovi, který byl pro nás ohromně příjemným překvapením. Chválím za 3 místo pochopitelně všechny hráče a nejlepší fotbalové okamžiky předváděli klasicky Kaluža s Vondruškou a největší bojovnost, běhavost a obětavost předváděl Hanuš s Dymákem.

 

FOTO:

Vložil: Martin Svoboda