Týmy znají harmonogram mistrovských utkání

Jarní část mistrovských soutěží je definitivně rozlosována.

              ROZPIS MISTROVSKÝCH UTKÁNÍ - JARO 2019

                                                

 

 

            A - TÝM - KRAJSKÁ 1. A TŘÍDA

datum / čas domácí  hosté
Ne 24. 3. / 14:30 SK Pardubičky Načešice
So 30. 3. / 10:15 Kunčina SK Pardubičky
Ne 7. 4. / 16:00 SK Pardubičky Rosice n/L
Ne 14. 4. / 10:15 Letohrad B SK Pardubičky
Ne 21. 4. / 16:30 SK Pardubičky Zámrsk
Ne 28. 4. / 16:30 Vysoké Mýto B SK Pardubičky
Ne 5. 5. / 17:00 SK Pardubičky Tuněchody
Ne 12. 5. / 17:00 SK Pardubičky Ústí n/O B
So 18. 5. / 17:00 Přelouč SK Pardubičky
Ne 26. 5. / 17:00 SK Pardubičky Horní Ředice
Ne 2. 6. / 17:00 Polička  SK Pardubičky
Ne 9. 6. / 17:00 SK Pardubičky Svitavy B
So 15. 6. / 17:00 Rohovládová Bělá SK Pardubičky

 

              B - TÝM - OKRESNÍ 3. TŘÍDA

datum / čas domácí hosté
So 23. 3. / 15:00 Tetov SK Pardubičky
Ne 31. 3. / 15:30 SK Pardubičky Mnětice
So 6. 4. / 15:30 Přelovice SK Pardubičky
So 13. 4. / 16:00 SK Pardubičky Dražkovice
So 20. 4. / 16:00 Valy SK Pardubičky
So 27. 4. / 16:30 SK Pardubičky Roveň
So 4. 5. / 17:00 Opatovice nad Labem SK Pardubičky
So 11. 5. / 17:00 Bukovka SK Pardubičky
Ne 19. 5. / 17:00 SK Pardubičky Dašice
So 25. 5. / 17:00 Lány SK Pardubičky
So 1. 6. / 17:00 SK Pardubičky Staré Čívice
Ne 9. 6. / 17:00 Jaroslav SK Pardubičky
Ne 16. 6. / 17:00 SK Pardubičky Srch B

 

       STARŠÍ DOROST - KRAJSKÝ PŘEBOR

datum / čas domácí hosté
So 23. 3. / 10:15 SK Pardubičky Lanškroun
Ne 31. 3. / 13:30 Jablonné n/O SK Pardubičky
So 6. 4. / 10:15 SK Pardubičky Libchavy
So 13. 4. / 10:15 Letohrad SK Pardubičky
So 20. 4. / 10:15 SK Pardubičky Hlinsko
So 27. 4. / 13:00 Holice SK Pardubičky
So 4. 5. / 10:15 SK Pardubičky Slatiňany
So 11. 5. / 10:15 SK Pardubičky Litomyšl
Ne 19. 5. / 14:30 Přelouč SK Pardubičky
So 25. 5. / 10:15 SK Pardubičky Choceň
So 1. 6. / 14:30 Moravská Třebová SK Pardubičky
So 8. 6. / 10:15 SK Pardubičky Polička
So 15. 6. / 16:00 Prosetín SK Pardubičky

 

      MLADŠÍ DOROST - KRAJSKÁ 1. TŘÍDA

datum / čas domácí hosté
Ne 24. 3. / 14:30 Staré Hradiště SK Pardubičky
Ne 31. 3. / 10:15 SK Pardubičky PARAMO Pardubice
Ne 7. 4. / 10:15 SK Pardubičky Lázně Bohdaneč
Ne 14. 4. / 14:00 Dřenice SK Pardubičky
So 20. 4. / 10:00 Opatovice nad Labem SK Pardubičky
Ne 28. 4. / 10:15 SK Pardubičky Slatiňany B
So 4. 5. / 10:00 Třemošnice SK Pardubičky
Ne 12. 5. / 10:15 SK Pardubičky Heřmanův Městec
So 18. 5. / 14:00 Mikulovice SK Pardubičky
Ne 26. 5. / 10:15 SK Pardubičky Staré Hradiště
Ne 2. 6. / 10:00 PARAMO Pardubice SK Pardubičky
Ne 9. 6. / 15:00 Lázně Bohdaneč SK Pardubičky
Ne 16. 6. / 10:15 SK Pardubičky Dřenice

 

 STARŠÍ + MLADŠÍ ŽÁCI - KRAJSKÝ PŘEBOR

datum / čas domácí hosté
Ne 7. 4. / 9:30 + 11:15 Litomyšl SK Pardubičky
So 13. 4. / 9:30 + 11:15 SK Pardubičky Lanškroun
Ne 21. 4. / 10:00 + 11:45 Letohrad SK Pardubičky
So 27. 4. / 9:30 + 11:15 SK Pardubičky Hlinsko
Ne 5. 5. / 9:30 + 11:15 Holice SK Pardubičky
So 11. 5. / 14:00 + 15:45 SK Pardubičky Moravská Třebová
Ne 19. 5. / 13:30 + 15:15 Ústí nad Orlicí SK Pardubičky
Ne 26. 5. / 9:30 + 11:15 Česká Třebová SK Pardubičky
So 1. 6. / 9:30 + 11:15 SK Pardubičky Polička
Ne 9. 6. / 9:30 + 11:15 Choceň SK Pardubičky

Vložil: Mrázek Tomáš