2. Ročník memoriálu Jardy Horkého + FOTO

12.1. jsme odehráli další z povedených turnajů pro ročník 2010.

Nominace:

 Dymák, Hanuš, Hlaváč Jan i Matěj, Kaluža, Mikulecký, Tuťálek, Vodvárka, Vondruška

Zápasy ve skupině:

Utkání:

SK - Kutná Hora   6:1   (Kaluža 4x, Vondruška 2x)

Od tohoto soupeře jsme při našem prvním utkání vůbec nevěděli co očekávat, jestli přijede nějaká "Barcelona" a nebo hratelný soupeř. Kluci do zápasu vlítli a soupeře jsme dokonale zaskočili a zaslouženě vyhráli, přičemž naši radost odšpuntoval svými dvěma brankami Kaluža, jeho čistý hattrick mu "překazil" Vondruška.

SK - Lázně Bohdaneč   5:0   (Hanuš 2x, Kaluža 2x, Dymák)

Bohdaneč se celé utkání velmi statečně bránila a my jsme sice mohli dát ještě nějaké branky, ale výsledek 5:0 je naprosto dostačující, hlavně, že si zápas zahráli a užili úplně všichni kluci.

SK - Dříteč   3:1   (Dymák, Kaluža, Mikulecký)

Pro nás nejtěžší zápas ve skupině, který jsme si velmi zkomplikovali hned v počátku zápasu, kdy jsme si prakticky sami dopravili míč do své branky, kdy jsme si tak dlouho nahrávali před svojí brankou, až se začala kupit chyba na chybu a mohlo to mít jen jeden jediný výsledek a to vypíchnutí míče a nešťastnou branku. Kluci ale nepřestali bojovat a ke konci utkání jsme třemi brankami dokázali zápas otočit.

SK - Přelouč   4:0   (Hanuš 2x, Mikulecký 2x)

Velmi podobné utkání jako s Bohdančí, kluci si toto utkání užili a zastříleli si a mohli jsme se v poklidu připravovat na těžká utkání o umístění.

SEMIFINÁLE:

SK - Svitavy   3:1   (Dymák, Kaluža, Mikulecký)

Na Svitavy jsme vlítli podobně jako v prvním utkání na Kutnou Horu. Bohužel jsme darovali soupeři velmi lacinou brankou a hned jsme se dostali do těžké situace. Těsně před koncem se podařilo vyrovnat Dymákovi a vítěznou branku vstřelil Mikulecký. Asi nejhezčí individuální akci celého turnaje bylo možné vidět v posledních vteřinách tohoto utkání, kdy Kaluža využil své rychlosti a dobré techniky s míčem a přesprintoval po levé straně celé hřiště a vsítil krásnou branku.

FINÁLE:

SK - Libchavy   1:2   (Dymák)

Velmi podobné utkání jako bylo semifinále, bohužel pro nás s méně šťastným koncem. Celý zápas jsme o jednu branku prohrávali a prakticky dobývali branku soupeře, kdy se Libchavy zcela výjimečně dostávali za naši polovinu. Naše zasloužené vyrovnání přišlo přibližně 50 vteřin před koncem zápasu, kdy jsme srovnali na 1:1 díky brance Dymáka. Bohužel následovala situace z kategorie "jednou za život" :) kluci na hřišti byli nekoncentrovaní a Filip v bráně si vybral svoji jedinou slabou chvilku celého turnaje, kdy se šel k tyčce napít a otočil se ke hře zády. Soupeř z rozehry z půlky hned vystřelil a Filip už nestihl reagovat. S Fíďou jsme si to vysvětlili a nikdo mu to nemá za zlé ;)

Hodnocení:

Turnaj hodnotím jako nadprůměrně úspěšný, především z naší předvedené hry, kdy jsme hráli určitě nejhezčí kombinační fotbal ze všech týmů. Samozřejmě né pořád se nám tato hra daří a během zápasu máme kratší a nebo i delší výpadky.

Musím vyzdvihnout výkon našeho brankáře, který byl v mých očích společně s brankářem z Drítče nejlepším na turnaji (nechápu vyhlášení brankáře z Kutné Hory, tím nechci jeho kvality snižovat). Filip výborně četl hru a vybíhal, hrál dnes bez chyb nohama a stejně tak rozehru (výhozy) řešil na jedničku.

Jako jeden celek musím pochválit celou první čtyřku, kluci přehrávali každého soupeře.

Ze druhé čtyřky musím vyzdvihnout výkon Mikuleckého a i Tuťálkovi se velmi dařilo a za celý turnaj neudělal prakticky jedinou chybu. V útoku jsme měli zcela novou dvojici a bylo na klucích vidět, že jsou ze všeho ještě hodně vyjukaní :) ale jsem velmi rád, že s náma kluci byli, patřili do týmu a podobné zkušenosti jsou k nezaplacení.

Jen tak dál kluci!

Děkuji pochopitelně i Rodičům za výborný FUN KLUB!

A velké blahopřání Matějovi Kalužovi, který zaslouženě vyhrál nejlepšího hráče turnaje! Kambrňák

 

+ Perlička:
Nejlepšího střelce vyhrál hráč s číslem "6" ze Svitav s 12 góly.. Při čemž Svitavy dali 12 branek ve skupině, nám jeden gól v semifinále a o 3 místo vyhráli o jeden gól nad Dřítčí (nevím zda 1:0 nebo 2:1) což je v nejlepším možném případě 15 branek na celý tým.
Shodou okolností měli Svitavy v týmu dva kluky s číslem 6 :D (ve Svitavách mají asi kluci své dresy) a na soupisce pouze jednoho. Jak snadno sečíst branky :)
Hráč ze Srchu měl za turnaj 11 vstřelených branek, kdy v divokém zápase s Bohdančí o 8 místo vyhráli 10:1 a on vstřelil asi 8 branek za jeden zápas :D Jinak by byl zajisté nejlepším střelcem Kaluža s 8 brankami.

 

Vložil: Martin Svoboda