V posledním podzimním kole výhra 9 : 0 nad Chocní.

V zápase řádil Matouš Mec, který vstřelil 5 branek.

10.kolo

SK Pardubičky  –  FK AGRIA Choceň        9 : 0   ( 4 : 0 )

Branky : Matouš Mec 5x (19., 35., 38., 46. a 67.), Jonáš Stejskal (21.), Adam Mejzlík (32.), Jakub Tuťálek (51.) a Dominik Hegyi (52.)

Sestava : Scháněl – Vojtěch, Hofman, Franc, Orem, Mejzlík, Hegyi, Kvapil, Karlovec, Stejskal, Mec (Halbich, Tuťálek, Vodehnal a Starý)

V posledním podzimním kole jsme si s chutí zastříleli. V prvním poločase to začal Matouš Mec v 19. minutě, potom se trefil Jonáš Stejskal a Adam Mejzlík a v poslední minutě opět Matouš. Hosté z Chocně v prvním poločase ani jednou nevystřelili na Ottu v brance. To co předvedl Matouš v prvním poločase začal i ve druhém, kdy vstřelil 2 branky a to nebyly jeho poslední v tomto zápase. 7 a 8 branku vstřelili během dvou minut Jakub Tuťálek a Dominik Hegyi. Poslední 9 branku a svoji pátou v zápase vstřelil Matouš

Závěrem bych chtěl, i s druhým trenérem Martinem Maršíčkem, poděkovat všem klukům za přístup k tréninkům a dodržování pokynů k jednotlivým zápasům. Předvedené výkony v mistrovských zápasech nás velice potěšili. V 10 zápasech jsme 7x vyhráli a 3x odešli poraženi, při skóre 36 : 14. Před posledním podzimním kolem (my máme volno) jsme na 3. místě z 11 mužstev. Nejvíce, 12 branek, vstřelil Matouš Mec. Další pochvala je za postup do květnového semifinále poháru starších žáků Ondrášovka Cup. První zápas jsme nehráli, neboť domácí tým ze Slatiňan se k zápasu nedostavil, přestože hráli v domácím prostředí. Ve druhém kole jsme zajížděli do Lanškrouna, kde jsme vyhráli 6 : 1. Doufám, že výkony z podzimní části si kluci přenesou do jarních odvet a udržíme stávající umístění v konečné tabulce.

Vložil: Luboš Karlík