Pardubičky 1:3 ( poločas 1:2 )

Branky: 18 min. Norek ,

SESTAVA :

Zahradník - Froš, Kříž, Martan, Norek -  Dojčan ( Jandera 45 min. ), Svoboda L. , Fidra ( Svoboda T 45 min.),  Krejčí  - Buš (Jonáš Petr 45 min.) , Šprachta ( Ťutálek  79 min. )

První domácí prohra. Utkání, ve kterém se nám nedařilo překonat obranu soupeře a také utkání , kde jsme nebyli směrem dopředu kreativní a vzadu udělali několik málo chyb , které soupeř potrestal .Prvních 15 minut se soupeři oťukávali a hra byla rozkouskovaná. Po 15 minutě soupeř převzal iniciativu a po standartní situaci díky naší nepozornosti propadl míč k soupeřově hráči a ten pohodlně skóroval. Naštěstí jsme téměř v zápětí srovnali přímo z rohu Davidem Norkem. Bohužel jsme se nepoučili a hráli do předu bezelstně a po chybě ve středu pole soupeř zvýšil na poločasových 2:1. V poločase jsme udělali trojí střídání . Obraz hry se trochu změnil. Skoro celý poločas  jsme měli navrch , ale byl to platonický tlak bez brankového vyjádření. Měli jsme jen dvě standartní situace a jednou jsme ohrozili branku soupeře hlavou. To sooupeř v poslední minutě po naší chybě v obraně uzavřel výsledek na 1:3.

Dnes nám nebylo dáno....hráli jsme alibisticky bez kreativiti a bojácně. Soupeř hrál velmi dobře dozadu a my jsme si s tím dnes neporadili. Situace v tabulce zústala beze změn neboť i soupeři z čela své body darovali. Snad to bude dobrá motivace do dalšího utkání a ve Svitavách budeme bodovat.

Vložil: Stanislav Procházka