Za velmi podzimního počasí jsme vyhráli v Nemošicích

Biath, Čermák, Dymák, Ludvík, Mikulecký, Smolík Dan, Smolík David, Tuťálek, Vodvárka

SK - Nemošice

10:2   (Smolík Dan 4x, Biath 2x, Dymák 2x, Čermák, Mikulecký

Hodnocení:

Zápas se odehrával za velmi chladného a větrného odpoledne, kdy asi nejtěžší bylo vždy všechny na střídačce rychle obléknout do něčeho teplého :) Velmi mě potěšilo, že jsme hráli na hlavním hřišti na trávě a né na umělce.

První třetinu jsme hráli jen na tři obránce (Čermák, Mikulecký a Tuťálek) a na dvě útočné dvojice. Na začátku druhé třetiny přijel Dymák a již jsme mohli točit celé čtyřky, aby nikdo dlouze nestál na střídačce a zbytečně neprochladl.

Do zápasu jsme vkročili výborně a měli jsme nad Nemošicemi převahu, kterou jsme přetavili ve tři branky, kdy se postupně trefil Mikulecký, Čermák a Dan Smolík. Ve druhé třetině dokončil svůj čistý hattrick dvěma góly Smolík, po naší hrubce Nemošice snížili na 5:1, ale pohodlné vedení nám zařídil dvěma góly v té době nově příchozí Dymák na 7:1. Před koncem druhé třetiny se opět prosadili domácí a druhá třetina tak skončila 7:2.

Na začátku třetí třetiny jsme si vybrali svoji slabší chvilku a asi 5 minut nás Nemošice snad ve všech herních činnostech přehrávali. Nám se však povedlo druhé střídání, kdy se dvakrát trefil Biath a tím jsme soupeře definitivně zlomili. V závěru se ještě prosadil na konečných 10:2 Smolík Dan.