Poslední kolo KM ve Slatiňanech + sumář této soutěže + FOTO

S podzimní částí KM jsme se rozloučili nejlépe jak jsme mohli a to třemi výhrami!

Nominace:
Vodvárka, Vondruška, Hanuš, Tuťálek, Kaluža, Dymák, Mikulecký, Čermák

Zápasy:

SK - Slatiňany

4:3   (Dymák 2x, Mikulecký, Vondruška)

Opět velmi kvalitní utkání s domácím týmem ze Slatiňan. První poločas jsme vyhráli 3:0, ale utkání bylo minimálně na šance velmi vyrovnané a my měli velký kus štěstí, že soupeř buď netrefil branku a nebo volil chybné zakončení. Nadruhou stranu i my mohli dát více jak tři branky.
Druhý poločas byl ve velmi podobném duchu, šance na obou stranách, ale tentokráte to tam padalo pouze soupeři a dokázal srovnat na 3:3, ačkoliv dvě branky vstřelili z přímých kopů. V závěru utkání dokázal strhnout výhru na naší stranu Dymák a asi to bylo i mírně zasloužené, protože celý zápas jsme byli o malilinko lepší. Ale opět zdůrazňuji, že zápasy s tímto soupeřem patří k našim nejkvalitnějším a nejoblíbenějším.

SK - Přelouč

8:1   (Dymák 3x, Mikulecký 2x, Hanuš 2x, Kaluža)

Zápas s Přeloučí byl trochu opakem zápasu se Slatiňanami, kdy Přelouč působila trochu zmateným dojmem, ale stále se snažili hrát fotbal a to jim velmi chválím. Pro nás to byl zápas zmařených šancí, doslova zkratu při zakončování, kdy zápas mohl skončit klidně 20:0, ale kluci byli nějako mimo :) 

SK - Lázně Bohdaneč

11:4   (Vondruška 3x, Mikulecký 3x, Dymák 2x, Kaluža 2x, Čermák)

Na zápas s Bohdančí jsem se velmi těšil, protože jsme s tímto klasickým soupeřem pro Pardubičky hráli letos vůbec poprvé! Navíc zápas sliboval dobrý fotbal, kdy Bohdaneč porazila Přelouč 9:3 a nad Slatiňanami vedla dokonce 4:1, ale nakonec podlehla 4:7.

Bohužel byl opak malinko pravdou, Na Bohdaneč kluci v prvním poločase vlítli a prakticky jsme je nepustili k míči, vedli jsme rychle 2:0, pak ale soupeř srovnal na 2:2, ale do "šaten" se šlo za stavu 3:3, což vůbec neodpovídalo hernímu projevu na hřišti a proto jsme kluky nabádali k trpělivosti a poctivé kombinační hře. To se povedlo a kluci dokázali vstřelit 8 branek v kuse, soupeř dokázal pouze upravit skóre v poslední vteřině z volného přímého kopu na konečných 11:4.

Hodnocení:

Chválím Vodvárku v bráně, kdy až na pár okamžiků (kdy se pouze nesoustředil) podal výborný výkon, v tělocvičně budeme pracovat na hře nohou a na jaře z něj bude excelentní golman na svůj věk.
Obraná dvojice Hanuš s Vondruškou podali své kvalitní výkony, občas si jen oba zbytečně komplikují hru kličkami, místo aby si pomohli nahrávkou, to nás zbytečně stojí síly a možná máme i nějaké ty modřiny.
Tuťálek po krátkém výpadku podal také svůj dobrý výkon, kdy určitou pomalost dokáže kompenzovat hrou tělem, dobrým výběrem místa a dobrou přihrávkou.
Kaluža je posledních pár zápasů malinko statický, ale změna v posledním zápase, kdy šel do útočné dvojice s Dymákem mu extrémně prospěla a opět to bylo ono!
Čermák měl asi pět 100% šancí, nakonec nám to tam také spadlo :) Kuba hodně chtěl, bylo to na něm vidět, ale také na něm bylo vidět, že je po nemoci ještě trochu zesláblý, což není žádná ostuda! Jsem moc rád, že dnes s klukama byl.
Dymák podal také svůj kvalitní výkon, kdy má na svůj věk ohromný fyzický potenciál, jedině mě mrzí to, že si častokráte až moc předkopne míč a ten pak sebere brankář.
Mikulecký hrál po delší době v útoku a hned se to ukázalo na 6 gólech kdy dokázal skórovat v každém utkání.

 

Celkové skóre krajské miniligy:

Skóre:   176:79
- což je 8,4 vstřelených branek na zápas a 3,8 obdržených branek na zápas

prohry: 5x
remízy: 1x
výhry: 15x

škoda nepovedené miniligy ve Slatiňanech, kdy jsme 3x prohráli (asi nějaké erupce na slunci :) ) jinak jsme za celou miniligu prohráli pouze:
6:11 úplně první kolo se Slatiňanami doma, kdy to byl zápas nahoru a dolů
5:9 s Chocní v Holicích, kdy na nás přijelo áčko, ale to není výmluva

Foto:

Adam Tuťálek (2010)

Filip Vodvárka - v bráně (2010)

Jonáš Dymák (2010)

Kryštof Hanuš (2010)

Kuba Čermák (2011)

Matěj Kaluža (2011)

Ondra Mikulecký (2010)

Tomáš Vondruška (2010)

Oslava první výhry nad Slatiňany 4:3

Oslava druhé výhry nad Přeloučí 8:1

Oslava třetí výhry nad Bohdančí 11:4

Kluci a naši věrní fanoušci :)

Vložil: Martin Svoboda