Předposlední kolo okresu na chátrajícím Letním stadionu

Pardubičky porazili DFO 25:1

Nominace:

Biath, Dymák, Hanuš, Kaluža, Mikulecký, Smolík Dan, Smolík David, Vodvárka, Vondruška

SK - DFO

25:1   (Kaluža 7x, Dymák 5x, Smolík Dan 4x, Hanuš 3x, Mikulecký 2x, Vondruška 2x, Biath, Smolík David)

Hodnocení:

V úterý 16.10. naši kluci odehráli další utkání okresního přeboru. I když kluci prakticky rozhodli zápas již v první třetině, nebyli to ti kluci, co známe. První a druhou třetinu byli nesoustředění, nejistí a minimálně používali hlavu. Omluvte mou slovní hříčku, ale měli to takzvaně „ na salámu“. Před třetí třetinou se provedlo pár změn v sestavě a promluvilo se jim do duše. To už byli ti bojovní kluci, ten válec z Pardubiček, který rozstřílel soupeře 25:1. Chválím všechny kluky za to, že se srovnali a zahráli kvalitně. Především se blýskl 7 góly Matěj Kaluža. Velkým a milým překvapením byli i 4 branky Dana Smolíka. Pochvala platí také pro ostatní, co nejen skórovali. Především pro dvojici Kryštof Hanuš a Tomáš Vondruška, kteří excelovali na postu obránce, hráli zodpovědně a obětavě a rozdávali krásné míče. I přesto že kluci dvě třetiny zaspali, jsem s jejich výkonem spokojen.

článek vložil: Jakub Chládek