Horní Ředice - Pardubičky 1:1 ( na penalty 4:1 )

Horní Ředice - Pardubičky 1:1 ( poločas 0:1 ) , ( penalty 4:1 )

Branky: 17 min. Fidra,

SESTAVA :

Zahradník - Froš, Kříž, Martan, Norek - Jandera ( Dojčan 76 min. ), Vltavský ( Svoboda L. 59 min. ), Svoboda T, Jonáš ( Krejčí 55.min) - Fidra ( Buš 68 min.) , Šprachta ( Svoboda M. 90 min. )

Začátek byl sice vcelku dobrý , ale po vedoucí brance Fidry z 21 minuty jsme naši hru zcela přispůsobili hře soupeře a náš pohyb byl oproti předchozím utkáním minimální . Pravda je, že na suchém a hrbolatém terénu se moc kombinovat nedalo a ještě to zhoršoval poměrně velký vítr. Domácím , kteří byli pomalejší , ale zkušenější to vyhovovalo.  Prezentovali se nakopáváním dlouhých míčů a těžili ze standartních situací a v nich byla znát jejich výšková převaha. Přesto jsme šli do kabin za stavu 0:1. Ve druhém poločase se naše hra o mnoho nezlepšila a tak po serii standartních situací přišel trest v podobě vyrovnání na 1:1. Domácí chtěli v závěru strhnout vítězství na svoji stranu a spíše jsme to byli my , kteří se z brejkových situací dostali k ohrožení branky soupeře. Bohužel dnes nám nebylo dáno dotáhnout dobře se vyvíjející situace k finalové přihrávce. A když rozhodčí neodpískal penaltu v samém závěru na Radima Froše šlo se na penaltový rozstřel v kterém byli domácí lepší a připsali si bod navíc. Z mého pohledu se jednalo o nejhorší výkon podzimu bez dobrého pohybu. Situace ve středu hřiště jsme řešili špatně a nedostávali jsme se do křídelních prostorů. Nedařilo se záložní řadě a útok byl tak trochu odříznutý od zbytku kolektivu. Svůj standart zahrála snad jen obrana a brankář. Příští utkání hrajeme doma s Poličkou tak doufám , že se vrátíme do starých kolejí.

Vložil: Stanislav Procházka