10:9 výhra a přetahovaná až do poslední minuty.

Biath, Čermák, Dymák, Hanuš, Kaluža, Smolík Dan, Smolík David, Tuťálek, Vařeka, Vodvárka, Vondruška

SK - Staré Hradiště

10:9   (Dymák 4x, Vondruška 3x, Hanuš 2x, Smolík Dan)

Hodnocení:

V prvé řadě musím smeknout před soupeřem, protože jsme zatím hráli asi s nejfotbalovějším týmem v okresním přeboru, kdy ani Dříteč (která nás jako jediná po zásluze porazila) nehrála tak dobře a zápas jsme si prohráli svým nezájmem o výsledek. Hradiště má opravdu 5-6 velmi šikovných kluků, kteří byli individuálně velmi šikovní.

Zápas začal pro nás velmi dobře, kdy Hanuš otevřel skóre na 1:0, pak jsme si ale vybrali svoje dvě minuty hrůzy a od 8´ do 10´ jsme inkasovali hned 4x na 1:4. Do konce první třetiny stačil snížit na 2:4 Dymák, ale před hvizdem se ještě jednou prosadili hosté na 2:5.

Druhou třetinu jsme opět začali lépe a po brankách Vondrušky a Hanuše jsme snížili na rozdíl jediné branky 4:5. V 19´ se opět prosadili hosté, ale Dymák dvěma góly vyrovnal skóre na 6:6, ale opět před koncem druhé třetiny nám dokázal soupeř odskočit na 6:7.

Do poslední třetiny jsem udělal změny v sestavě a poprvé v okresním přeboru hrál na výsledek a některé kluky jsem vůbec nestřídal. To přineslo své ovoce a po brankách Dymáka, Smolíka a Vondruška 2x, jsme se dostali do vedení 10:7 a díky tomu jsem posledních 5 minut opět mohl prostřídat všechny hráče. Kdy soupeř dokázal ještě zápas zdramatizovat a snížit na konečných 10:9.

Tentokráte budu malinko kritický, pochvalu zasluhují určitě:
Vodvárka, Hanuš, Vondruška, Tuťálek, Čermák, Dymák a Smolík Dan

Trochu mě mrzí, že kluci, kteří by se měli od těchto hráčů učit (především od kluků 2010 jako je Vondruška a nebo Dymák), tak se na střídačce kolikráte válejí po zemi a házejí si s flaškou, místo aby se koukali na své kamarády, jak za ně bojují, dávají góly a především, kde se na hřišti pohybují a jak řeší jednotlivé herní situace. Mluvím zde především o:
Biath, Vařeka, Smolík David, ale to platí i pro hráče, kteří zrovna na zápase nebyli jako je Mayer a Ludvík

Trochu samostatná kapitola byl tento zápas Matěj Kaluža :) který se nám po nemoci velmi těžce hýbal, své si odehrál, ale je v něm mnohem víc!