Starší dorostenci si tentokrát s chutí zastříleli.

vs.

SK PARDUBIČKY - FK PŘELOUČ

10 : 0 (3:0)

Branky: 6. Tuťálek, 10., 56., 66. a 88. Havelka, 42. Svěrák, 65., 69., 76. a 79. Šebek. Rozhodčí: Zeman (Hruška M., Hruška J.). ŽK: 0:1. Diváků: 70

SESTAVA

Metelka - Kovárník, Bartoníček, Zezulák, Robovský (78. Frosch) - Šustr (46. Tobeš), Svěrák (69. Hegyi), Hátle (56. Johanides), Tuťálek - Havelka, Žák (46. Šebek)

Již ve 4. minutě našel Tuťálek za obranou nabíhajícího Kovárníka, který svůj střelecký pokus nasměroval pouze do brankáře. V 6. minutě se po kombinaci na levé straně dostal k míči Tuťálek a otevřel skóre utkání - 1:0. V 9. minutě se po rohovém kopu ocitl v dobré pozici Šustr, ale jeho pokus k tyči dokázal hostující brankář dobrým zákrokem vyrazit. V 10. minutě se do míče na hranici velkého vápna opřel Havelka a nádhernou střelou poslal míč od břevna do sítě - 2:0. Ve 14. minutě vyslal pumelici z 20 metrů Svěrák, ale brankář Přelouče dokázal míč vyrazit. Ve 20. minutě Svěrák zkusil štěstí znovu, tentokrát povedenou střelu vyrazil brankář konečky prstů na rohový kop. Ve 22. minutě se po rozehraném rohovém kopu dostal k hlavičce Zezulák, hostující brankář míč pouze vyrazil, ale Zezulákova následná dorážka branku přeletěla. Ve 31. minutě hlavičkoval po rohovém kopu Havelka, ale i on branku přestřelil. Ve 33. minutě zahrával Bartoníček přímý kop ze vzdálenosti 18 metrů a jen díky skvělému zákroku hostujícího brankáře se skóre utkání neměnilo. Ve 42. minutě zahrával rohový kop Svěrák a míč zakroutil přímo do vzdálenější šibenice - 3:0.

V 55. minutě Robovský krásně prostrčil na Havelku, který zvýšil již na 4:0. V 61. minutě předal Bartoníček míč Havelkovi, ten odcentroval a zakončující Šebek ve skluzu branku minul. V 65. minutě Šebek využil zaváhání hostující obrany a pohodlně uklidil míč do sítě - 5:0. Uběhla pouze minuta a Havelka křížnou střelou zkompletoval svůj hattrick - 6:0. V 70. minuě Zezulák vysunul do sóla Šebka a ten střelou podél brankáře upravil na 7:0. V 76. minutě zkompletoval hattrick také Šebek a bylo to již 8:0. O další tři minuty déle si další slabší moment vybrala obrana hostů a Šebek tak vstřelil již svůj čtvrtý gól v utkání - 9:0. Čtvrtý gól v utkání přidal, za pomoci teče jednoho z obránců, také Havelka, kterému v 88.minutě přenechal míč Johanides - 10:0.

„První poločas proti Přelouči byl opět z kategorie výborných. Vysoké tempo, velká aktivita a také bezchybná kombinační hra, místy doslova motala hosty, kteří si museli připadat ja na kolotoči. V druhé půli jsme na 15 minut z tempa vypadli a zbytečně tak Přelouč pustili do zápasu. Zlomovým bodem v druhé půli byl 5. gol, který přišel po hrubce hostující obrany. Poté jsme již v utkání absolutně dominovali a nakonec vstřeili 10 gólů. S prvním poločasem jsem nadmíru spokojený. V druhém poločase již přišlo polevení a hra místy postrádala tempo. Výkonem tentokrát vyčnívali střelci čtyř branek Havelka a Šebek, ke kterým se dobrým výkonem přidal opět Bartoníček a také Kovárník".

Vložil: Mrázek Tomáš