"A" tým na vítězné vlně - tentokrát to odnesla Přelouč

Další cenné vítězství nad čtvrtým celkem soutěže v poměru 5:2

Pardubičky - Přelouč 5:2 ( poločas 2:1 )

FAKTA
Branky: 10. a 56 min. Jonáš, .23 a 50 min. Martan , 53 min.Svoboda T

SESTAVA

Zahradník - Froš, Kříž, Martan, Norek - Jandera ( Dojčan 83 min. ), Svoboda L ( Vltavský 81.min ), Svoboda T.,            Jonáš ( Svoboda M. 65.min) - Buš ( Tuťálek 58 min.) , Šprachta ( Fidra 75 min. )


Dnešní utkání za krásného fotbalového počasí přílákalo na náš stadión 150 diváků, kteří se těšili na soboj prvního se čtvrtým týmem soutěže. A byl to pro ně vcelku hodnotný zážitek neboť viděli 7 branek a především vítězství domácího celku v poměru 5:2. Domácí trenéři museli přistoupit ke dvou změnám v sestavě oproti minulému týdnu ( nenastoupil Zelenka a Krejčí ), ale na výkonu týmu, tak jak je to v posledních týdnech běžné to nic nezměnilo a naši hráči podali velmi dobrý výkon.

Úvod nebyl nijak oslnivý , ale od 5 minuty jsmě začali mít hru pevně pod kontrolou a po dvou rohových kopech jsme šli do dvoubrankového vedení , když se na velmi dobře kopané rohy Davidem Norkem si nejprve naběhl v 10 minutě Petr Jonáš a ve 23 minutě Dan Martan. Naše hra měla slušné parametry cca.do 35 minuty a poté jsme lehce polevili a soupeř hru vyrovnal. Těsně před poločasem Přelouč snížila na 2:1 , když  šel Teslík sám na brankáře Zahradníka , který jeho nájezd zlikvidoval, ale na dorážku už nestačil. Do kabin se šlo za stavu 2:1 a bylo o co hrát.

Po poločase jsme jasně dominovali a během 10 minut rozhodli o výsledku utkání. Když se po třetí standartní situaci prosadil opět Dan Martan a jak jinak než hlavou. V zápětí po nejhezší akci utkání se prosadil po ose Jandera - Šprachta -Tomáš Svoboda , který dává do prázdné branky . A následně i kapitán týmu Petr Jonáš ,který svým důrazem přetlačil v souboji omíč obránce i brankáře a pohodlně upravil do prázdné branky na 5:1. Celý druhý poločas byl pod naší taktovkou a až na konci utkání jsme soupeři dovolili snížit na konečných 5:2 , když se opět po samostatném nájezdu prosadil Janecký , kterého sice v první fázi Zahradník vychytal , ale na dorážku už nestačil.

Výkon naše týmu byl vcelku velmi dobrý a především druhý poločas musel diváky bavit. Prim v tomto utkání hrál Jandera , který byl naším nejlepším hráčem a vcelku mu dobře sekundovala celá obrana v ní herně vynikl Froš a gólově Martan. K nim se přidal důrazný Petr Jonáš a v útoku se dobře hrající Šprachta .

Vložil: Stanislav Procházka