Vysoká výhra v Moravské Třebové.

Povedený druhý poločas přinesl další tři bodíky.

6.kolo

SKP Slovan Moravská Třebová  -  SK Pardubičky     0 : 7  ( 0 : 1 )

Branky : Matouš Mec 2x (37. a 43. pk.), Adam Mejzlík 2x (48. a 68.), Patrik Halbich (8.), Štěpán Karlovec (51.) a Martin Vodehnal (62.)

Sestava : Scháněl – Vojtěch, Hofman, Franc, Orem, Mejzlík, Mec, Halbich, Špiroch, Tuťálek, Vondruška (Vodehnal, Starý, Kvapil a Karlovec)

V prvním poločase bylo utkání vyrovnané. První branku vstřelil přesnou střelou k pravé tyči domácí branky v 8.minutě Patrik Halbich. Domácí se dostali v dalším průběhu prvního poločasu do třech stoprocentních šancí. Domácí útočník šel 3x sám na Ottu Scháněla, ale ten akce perfektně vyřešil a udržel čisté konto. Do druhého poločasu jsme vstoupili podstatně lépe. Ve 37.minutě přidal druhou naši branku Matouš Mec střelou z velkého vápna. O 6.minut později byl ve velkém vápně podražen Karlovec a pokutový kop proměnil opět Matouš Mec na 0 : 3. Další dvě branky vstřelili Adam Mejzlík a Štěpán Karlovec. Na 0 : 6 zvýšil Martin Vodehnal, kterému přihrál přesně od brankové čáry Karlovec. Na konečných 0 : 7, upravil Adam Mejzlík v 68.minutě pěkným obloučkem z velkého vápna.

Velkou pochvalu v zápase zaslouží brankář Otta Scháněl za vychytané šance domácích a zaskakující stoper Michal Hofman

Vložil: Luboš Karlík