I tři prohry mohou být pozitivní pro mladší přípravku.

Vodvárka, Vondruška, Hanuš, Tuťálek, Kaluža, Čermák, Mayer, Smolík Dan

Zápasy:

SK - Slatiňany
4:7   (Kaluža 3x, Vondruška)

Slatiňany byli tentokráte v plné síle na svém domácím hřišti a v první půli nás přehrávali snad ve všech herních činnostech a vytvořili si náskok 0:5, který bylo prakticky nereálné již dohnat. Ale kluci v druhé půli úplně otočili a zahráli asi nejlepší poločas ve Slatiňanech ze všech tří zápasu, bojovali jsme a druhou půli jsme vyhráli 4:2. Za tento poločas mají pochvalu opravdu všichni hráči.

SK - Choceň
4:6   (Kaluža, Hanuš, Mayer, Smolík)

Choceň tentokráte velmi překvapila a přijela s áčkem, vedl je jiný trenér a hráli úplně jiní hráči a byli velmi šikovní na balónu. Pro nás asi nejvyrovnanější soupeř za celé dopoledne, ale vždy jsme si nechali soupeře zbytečně odskočit o dvě branky (na 0:2, pak na 2:4 a nakonec na 4:6) a to nás stálo strašně moc psychických sil.

SK - Libchavy
1:6   (Smolík)

Pro nás nejhorší utkání. Libchavy nás přehráli ve všech herních činnostech a my jsme snad po dvou letech prohráli všechny tři zápasy. Je to ohromná škoda.

Hodnocení:

Všechno zlé je pro něco dobré. Kluci doufám takříkajíc spadnou z hrušky :) a do této doby po velmi dobrých výkonech, předváděné hře a i výsledkách je tyto tři facky vrátí nohama pevně na zem. Opět se vrátíme k poctivému tréninku a kvalitní předváděné hře. Rozhodně máme na čem pracovat a věřím, že za týden v Holicích to budou úplně jiné Pardubičky.

Mrzí mě, že jsme si za celou miniligu prakticky nenahráli, to co nás do teď zdobilo (kombinační hra) jako by ve Slatiňanech neexistovalo. Kluci se to snažili urvat na sebe a čím více se snažili, tím více nám to nešlo. V životě nekličkující Hanuš se nám vydával do kliček mezi tři soupeře, Vondruška to také tahal, Tuťálek musí přitvrdit ve hře tělem i na přihrávky. Smolík s Mayerem se musí stále učit, kde se mají v zápase pohybovat a nedařilo se ani Čermákovi s Kalužou.

Jsou prostě takové zápasy, u těchto dětí se kolikráte výkony mění z hodiny na hodinu :)

Pochvalu za turnaj zasluhuje určitě Vodvárka a své světlé okamžiky měl i Hanuš.