V okresním derby starších žáků padlo 10 branek.

4 branky v zápase vstřelil Jakub Tuťálek.

5.kolo

SK Pardubičky  -  SK Holice        7 : 3   ( 3 : 3 )

Branky : Jakub Tuťálek (4.,9.,42. a 56.), Michal Hofman (15.), Matouš Mec (47.) a Patrik Halbich (49.)

Sestava : Scháněl – Vojtěch, Hegyi, Orem, Franc, Mejzlík, Hofman, Mec, Novotný, Karlovec, Tuťálek (Vondruška a Halbich)

V okresním derby padlo pěkných 10 branek. Prvních 15 minut patřil nám a hosty jsme k ničemu nepustili. V 15.minutě jsme vedli 3 : 0. Postupně se dvakrát trefil Jakub Tuťálek a z přímého kopu do šibenice Michal Hofman. Po té se do zápasu vrátili hosté. Postupně využili nepozornosti v naší obraně. Třikrát se trefil do naší branky hostující Kudrna a vyrovnal do poločasu stav na 3 : 3. Ve druhém poločase přidal svoji třetí branku Jakub Tuťálek. Mezi 47. a 49. minutou se trefil Matouš Mec a Patrik Halbich. V 56.minutě svoji 4 branku v utkání vstřelil opět Jakub Tuťálek na konečných 7 : 3.

Pochvalu za prvních 15.minut prvního poločasu a za druhý poločas zaslouží všichni hráči. Nejvíce se střelecky dařilo Jakubovi Tuťálkovi, který vstřelil 4 branky, ale mohl jich dát i více, tak snad si nechal další branky na příští zápasy.

Vložil: Luboš Karlík