Vítězství nad Vysokým Mýtem "B"

Upracované vítězství a další body do tabulky

V dalším kole jsme přivítali celek Vysokého Mýta "B" a nutno říci , že jsme byli rádi za konečný výsledek , který nám přinesl body do tabulky. Dnes jsme nehráli dobře v obraně a dopouštěli se chyb a soupeři jsme umožnili  za první poločas jít 4x sami na golmana Zahradníka , který však všechny nájezdy pochytal. Z naší strany to nebylo ani dobré dopředu a tak jsme byli rádi za výsledek poločasu 1:0 , když se parádně trefil Tomáš Buš , který svůj tresný kop opřel o tyčku soupeřovi branky. Ve druhém poločase jsme přeci jen přidali a utkání se herně vyrovnalo. byl to však znovu soupeř , který mohl vyrovnat a opět ze samostatného nájezdu. Nedal a tak zákonitě přišlo na druhé straně potrestání , když si na odražený balon od břevna naběhl Tomáš Svoboda a zvýšil na 2:0. Ve druhé polovině druhého poločasu vystužil obranu Zelenka na místě stopéra a hra obrany se přeci jen zlepšila a tým dokázal dovést utkání do vítězného konce. Jedno je jisté, že se musíme zlepšit pokud se chceme udržet na čele tabulky.

Vložil: Stanislav Procházka