Kvalitní výkon znamená další tři body.

vs

TJ SOKOL LIBCHAVY - SK PARDUBIČKY

1 : 2 (1:1)

Branky: 12. Velínský - 8. Tuťálek, 56. Havelka. Rozhodčí: Šimek. bez karet. Diváků: 40

SESTAVA

Mlateček - Tuťálek, Hegyi, Binder (71. Bažant), Robovský - Kovárník, Zezulák, Svěrák, Hátle - Havelka, Ondruš (74. Troják)

Již v 8. minutě se po rohovém kopu Havelky dostal k míči Tuťálek a střelou k tyči otevřel skóre utkání - 0:1. Vedení našim hráčům vydrželo pouze čtyři minuty, když domácí Velinský dokázal využít rychlé brejkové situace - 1:1. O minutu déle byl ve vápně zcela evidentně faulován Havelka, ale píˇšŤalka hlavního rozhodčího zůstala němá. Ve 24. minutě posunul Ondruš míč na Havelku, ten ale v 100% šanci nedokázal přehodit vyběhnutého brankáře. V 35. minutě se opět připomněli domácí, ale velkou šnaci nakonec obranným zákrokem zneškodnil Hegyi. Ve 39. minutě se pěknou kombinační akcí prezentovali postupně Havelka - Kovárník - Tuťálek, jehož centr usměrnil Ondruš hlavou jen těsně vedle tyče.

V 56. minutě vybídl Tuťálek uličkou Ondruše, ten po zatažení odcentroval zpět na Tuťálka, jehož střelu vyrazil brankář domácích k Havelkovi a ten ho uklidil do sítě - 1:2. V 86. minutě pak zahrával rohový kop Havelka, na míč si krásně vyskočil střídající Troják, ale branku jen těsně minul.

„V Libchavách jsme předvedli velmi kvalitní výkon. Kombinační hrou jsme domácí jednoznačně přehrávali a zcela po zásluze si připsali tři body do tabulky. Jsme rádi, že kluci začínají chápat, co po nich chceme a jakou hrou se chceme prezentovat. Pokud budeme i nadále takto pracovat, budeme spokojeni všichni. Pochvalu tentokrát zaslouží celý tým".

Vložil: Mrázek Tomáš