Starší dorost dominoval v Hořicích.

vs.

TJ JISKRA HOŘICE - SK PARDUBIČKY

1 : 10 (1:6)

Branky: 20. Kněžourek z pen. - 5., 35. a 65. Havelka, 21. a 24. Maršálek, 37. Dostál, 42. Robovský z pen., 60. Wagner, 69. Tuťálek z pen., 81. Svoboda.  Rozhodčí: Vích. ŽK: 4:0. Diváků: 25.

SESTAVA

Jákl - Nepivoda, Pařízek, Dojčán, Robovský - Havelka, Svěrák (58. Wagner), Svoboda, Maršálek (46, Tuťálek) - Dostál, Šprachta

Již v 5. minutě vybojoval Havelka vpravo míč a přes vyběhnutého brankáře ho poslal do sítě - 0:1. V 8. minutě uvolnil Maršálek zabíhajícího Svobodu, ale toho domácí brankář vychytal. V 20. minutě Jákl pozdě zareagoval na dlouhý míč domácích a ve vápně doslova sestřelil domácího hráče. Nemohlo tak následovat nic jiného než pokutový kop, který Kněžourek bezpečně proměnil - 1:1. Uběhla pouze minuta a domácí brankář na hranici vápna stáhl k zemi Šprachtu. K přímému kopu se postavil Maršálek a to již bylo znamení, že se mají jít všichni hráči radovat. Míče z kopačky Maršálka totiž létají přesněji než od Ronalda, a tak i tentokrát krásný křížný pokus rozvlnil síť - 1:2. Ve 24. minutě našel Havelka nalevo Maršálka a ten další křížnou střelou zvýšil na 1:3. Ve 28. minutě se po přímém kopu Svěráka dostal k hlavičce Dostál, ale mířil těsně vedle. O minutu déle se po pěkné kombinaci dostal k centru Svoboda a jeho pokus zakončoval hlavou Svěrák pouze do levé tyče. Ve 35. minutě předvedl domácí brankář obrovskou hrubici, když míč poslal přímo na nohu Dostála, ten ho posunul na Havelku, pro kterého nebyl problém trefit odkrytou klec - 1:4. Ve 37. minutě vybojoval míč Dojčán, utekl po pravé straně, míč následně předal do vápna Dostálovi a bylo to 1:5. Ve 41. minutě byl ve vápně faulován Dostál, k míči se postavil Robovský a penaltu bezpečně proměnil - 1:6

V 54. minutě orazítkovala povedená křížná střela Havelky břevno domácí branky. V 55. minutě uvolnil Svoboda Dostála, ale jeho přízemní pokus dokázal brankář domácích vyrazit na rohový kop. V 60. minutě krásným pasem za obranu uvolnil Robovský zabíhajícího Wagnera, který nadvakrát dokázal poslat míč do sítě - 1:7. V 65. minutě přenesl Tuťálek míč na Havelku, který po zpracování přehodil domácího brankáře a zkompletoval svůj hattrick - 1:8. V 69. minutě fauloval domácí brankář ve vápně Tuťálka, který posléze sám pokutový kop proměnil  - 1:9. O dvě minuty déle se ve vápně objevil osamocený Dostál, jenže jeho střela jen rozezvoněla mobil v mé kapse, když volal trenér rugbyového týmu z Přelouče... V 74. minutě předvedl domácí Hátle fotbalovou parádu, když se opřel z voleje do míče a střelu pod břevno dokázal Jákl neméně dobrým zákrokem zneškodnit. V 80. minutě se pak k inddividuální akci odhodlal Svoboda a nádhernou tvrdou střelou levou nohou nedal domácímu brankáři sebemenší šanci - 1:10. V 81.minutě ještě našel Pařízek na zadní tyči Tuťálka, ale ten nemířil přesně.

„V posledním kole letošní sezóny jsme si s chutí zastříleli. Domácí tým jsme po celé utkání jasně přehrávali a k výhře si došli  bez větších starostí. Sezónu jsme tak zakončili stylově a nikoho nenechali na pochybách, že titul je ve správných rukách. Za utkání v Hořicích chválíme celý tým".