Hra lepší než celkový výsledek

Finále KM v Třemošnici nám výsledkově nevyšlo

V neděli 3/6 nás čekal vrchol sezóny 2017/18 v podobě finále KM. Hráli jsme dopoledne za krásného počasí v Třemošnici.

Naše sestava:

Svoboda - Iwaniec, Hlaváček, Koblížek, Takáč, Macháček - Špiroch, Rázek, Holčapek, Dolejš, Pekárek, Štaud

Výsledky:

ZÁKLADNÍ SKUPINA:

SK - TŘEMOŠNICE   1 - 1  (Macháček)

SK - CHOCEŇ   0 - 5

SK - LIBCHAVY  1 - 6  (Macháček)

SK - D. ÚJEZD  5 - 3  (Koblížek 3x, Dolejš a Macháček po 1)

UTKÁNÍ O 7. MÍSTO:

SK - PŘELOUČ  5 - 1  (Takáč 2x, Iwaniec, Rázek, Pekárek po 1)

Hodnocení:

Turnaje se zúčastnilo 10 týmů, hráno ve 2 skupinách po 5, vždy 2 poločasy po 12 minutách. Všech 5 utkání jsme odehráli za sebou v řadě s přestávkou cca 7-10 minut mezi zápasy.Hodnotit tento turnaj je pro nás opravdu složité. Rozhodně jsme pomýšleli na lepší umístění. Celkově jsme herně vypadali dobře, bohužel se strašně nadřeme na vstřelený gól.

Do turnaje jsme vstoupili utkáním s domácí Třemošnicí. Soupeře jsme celý zápas přehrávali, měli jsme spoustu šancí, ale nebyli jsme schopni dát gól. Když se nám to v poslední minutě utkání konečně podařilo a čekali jsme, že rozhodčí utkání ukončí, ten však čas protáhl o více než 1 minutu přes 12 minut. Když domácí vyrovnali, okamžitě odpískal konec. Tenhle moment s našimi kluky hodně zamával. Prohráli jsme potom jednoznačně s Chocní a pokazili zápas s Libchavy. Potom, co jsme přehráli Dolní Újezd, jsme sckončili 4. ve skupině a následovalo utkání o 7. místo s Přeloučí, které jsme herně i výsledkově zvládli bez problémů.

I přes toto umístění bychom rádi pochválili celý tým za přístup a poctivý bojovný výkon po celou dobu turnaje. Budiž jim tato zkušenost dobrá do dalšího fotbalového života.

Vložil: Marek Tuťálek