Fotbalový Maratón + Foto

Mladší přípravka měla v sobotu 12.5. menší celodenní výlet :)

V sobotu 12.5. jsme absolvovali s týmem jak krajskou miniligu v Horním Jelení, tak okresní přebor v nedaleké Býšti.

 

Nominace:

Semivan, Čermák, Vondruška, Machek, Mikulecký, Dymák, Kaluža
Kabát - na operaci, přejeme rychlé uzdravení
Hanuš - na dovolené
Vaverka - tenisový turnaj, přejeme hodně úspěchů

Krajská miniliga Jelení:

SK - Slatiňany   4:3   (Dymák 2x, Mikulecký, Kaluža)

Po dlouhé době jsme hráli s vyrovnaným soupeřem, který především chtěl hrát fotbal. Myslím si, že to bylo po určité době nejkvalitnější utkání, kdy se oba týmy snažili hrát fotbal a nahrávat si. V takovémto zápase vítězství velmi potěší, ale i v případě prohry by měl zápas 3x větší smysl, než zápasy proti Dolnímu Újezdu (15:0) nebo fyzická bouchaná s Holicemi nebo Přeloučí.

SK - Horní Jelení   2:5   (Semivan, Kaluža)

Nemohu si odpustit odbočku, ale opilý rozhodčí na zápasy mládeže nepatří a je to hanba a otřes nad otřes. To je jediná černá kaňka celého dne, který byl jinak moc podařený. S Jelením jsme sice prohráli, ale podobné prohry mě vůbec nemohou rozházet a kluky po takových zápasech musím jen chválit. My jsme hráli fotbal, my jsem si nahrávali, vytvářeli krásné týmové i individuální šance, jen se nám brankově nedařilo. Nadruhou stranu Jelení předvádělo styl hry alá bouchaná. Nerozumím, když trenér řve celý zápas na své svěřence pouze tři pokyny:
1) Bouchni to
2) Křápni to
3) Nakopni to

A že jsou v Jelení bouřliví a neobjektivní diváci si kluci časem zvyknou :) nicméně se mi velmi líbili dívky(4-5let) roztleskávačky, které třásněmi stále povzbuzovali své chlapce.

SK - Lázně Bohdaneč   6:1   (Kaluža 4x, Semivan, Dymák)

Poslední zápas asi dost poznamenala únava soupeře, kdy na turnaji ve velkém vedru také měli málo hřáčů. Navíc jsem nepochopil styl krajské miniligy v Jelení, kdy se zcela netradičně hrálo současně mladší a starší ze stejných oddílů. Pak to mělo za následek, že jsem první dva zápasy hráli hned po sobě a poslední jsme měli hrát až po hodinové přestávce (dvou zápasů soupeřů). Bohužel tento dvojzápas vyšel na Bohdaneč proti náma  již byli kluci velmi unaveni. My jsme dokázali soupeře přehrávat nahrávkami a vrátili jsme jim smolný zápas z minula z Bohdanče.

Okresní přebor Býšť:

SK - Býšť   8:8   (Dymák 4x, Čermák, Kaluža, Semivan, Vondruška)

Tento zápas poznamenali především dva faktory, ten první byl únava a ten druhý byl povrch v Býšti, kde pro nedostatek vody se tomu snad ani nedá říkat hřiště :(

Kluci bojovali, ale tento zápas byl opravdu pro špatný povrch spíše o bojovnosti než o fotbalovosti.

Hodnocení:

Celý den hodnotím náramně pozitivně, moc jsem si celý den užil a děkuji klukům a smekám před nimi za tento heroický výkon. Také děkuji všem rodičům a věřím, že si den užili stejně jako já. Jen jsem se těšil, že si v motorestu Býšť u oběda odpočinu, ale s těma lumpama to je nereálné :D
Dost nás poznamenala absence brankáře, kdy jsme hráli celý den prakticky s 5 hráči v poli a Jelení nám půjčilo rozlišovák snad z mladších žáků :D. Jinak by to vše možná dopadlo výsledkově ještě veseleji.

Také děkuji našim fotografům za fotky :)
(Kdyby měl někdo zájem, můžeme poskytnout fotky v plné kvalitě!)

Slatiňany

Krásná momentka

Trenér vždy kope také :D

Nechytatelná

Krásná divácká kulisa

Všichni jsou na jedné hromadě ... 

Společná

Jedna z minulého kola (L.Bohdaneč), kdy nám opět dali rozlíšováky XXL, na turnaji, kde byli modří: Pardubičky, Bohdaneč, Přelouč i Holice :D

Tomík nečekaně v bráně a vždy děkujeme rodičům za pomoc :)

Neprůstřelná zeď

Už se tam veze

Bašta

Nový "Čapájev"

Býšť, takto ta tráva vypadá v pořádku :) a míš vel.4 také není tak velký :)

Vložil: Martin Svoboda