TJ Slovan Moravská Třebová x SK Pardubičky               1 : 7 ( 0 : 2 )

Góly : 2 x Vodehnal, 2 x Karlovec, Halbich, Muller, Rek

Sestava : Scháněl - Citta, Hazuka, Vodehnal, Rek, Hác, Halbich, Muller, Novotný  -  Němeček, Tuťálek, Koblížek, Starý, Němeček, Karlovec

Hodnocení:

V Moravské Třebové byl zápas po většinu času přehlídkou neproměňování šancí a nejvíce na to doplatil tým domácích. Je pravda, že většinu času jsme měli balón na kopačkách my a hráli jsme kombinačně, ale jednoduchý styl hry soupeře celkem vycházel. Hráči domácích hráli jediné, nakopávané míče za obranu. V prvním poločase se na naši branku řítili hráči soupeře nejméně 5x, ale naštěstí pro nás, ani jednu vyloženou šanci nedali. My na druhé straně jsme se z našich několika možností zvládli 2x prosadit. Poločas byl tedy 2:0.

Vedení 2:0 o poločase bývá velice ošemetné, proto jsme chtěli hned z kraje druhého poločasu naše vedení navýšit, aby naše hra mohla být klidnější. I když jsme také dokázali spálit tutovky, tak se nám naštěstí gól podařilo dát jako první a už se hrálo s větším klidem. Potom se nám dařily i některé kombinační akce, které byly také krásně gólově zakončeny. Soupeři se ve druhém poločase podařil jeden brejk, kdy dokázal skórovat. Hned vzápětí jsme na to dokázali odpovědět i gólem my a pak ještě nějakou branku přidat. Utkání skončilo výsledkem 7:1 pro nás a musím říct, že mě výkony některých hráčů mile překvapili. :) Chtěl bych všechny kluky pochválit za zvládnutí tohoto zápasu. :)