Kabát, Hanuš, Vaverka, Machek, Dymák, Vondruška, Mikulecký, Kaluža

Zápasy:

SK - Holice
8:1   (Vondruška 4x, Machek 2x, Kaluža, Dymák)

Holice byli pro nás velké překvapení, kdy po dvou vyrovnaných zápasech (výsledkově, nikoliv herně) jsme je tentokráte jasně přehráli. Kluci si zastříleli a především jsou důležité dva góly Machka, kdy i z pozice obránce dáváme branky. Soupeř nám dost dovolil a měli jsme hodně prostoru pro nahrávky.

SK - Bohdaneč
2:3   (Kaluža, Dymák)

Toto byl prapodivný zápas, soupeře jsme opticky přehrávali, ale vyložených tutovek jsme zase tolik neměli, naopak soupeř hrozil z brejků a nebo také převedl pěknou kombinaci. Sice nám jejich trenér po zápase říkal, že měli 8:2 prohrát, ale na to se fotbal nehraje. Branku na 2:3 jsme dostali opravdu velmi kuriózní, kdy se srazili dva kluci z Bohdanče na půlce a byl z toho faul. Postavil si to jejich brankář a narval nám to pod břevno. Ale více než tato situace mě mrzí, že za celý druhý poločas Bohdaneč ani jednou nevystřídala a to měli 3 kluky na lavičce. To jsem opravdu ještě neviděl.

SK - Přelouč
3:9   (Vaverka, Hanuš, Vondruška)

V zápase s Přeloučí jsme celou dobu tahali za kratší provaz, bylo velmi znát, že nám chybějí dva základní kameny naší sestavy Semivan (škola v přírodě) Čermák (hrál za starší). Ale i tak jsme Přelouč dost trápili, kdy mají velmi silný tým pouze z ročníku 2009 a nám tam běhají hlavně 2010 a 2011 :) Spíše mě mrzí odfláknutý začátek zápasu, kdy jsme snadno prohrávali 0:3 a kluci na hřišti chodili :( také nám moc nepomohlo, že se poslední zápas hrál místo 24minut minut 30.

Hodnocení:

Musím kluky i přes dvě prohry pochválit. Je třeba zdůraznit, že všechno co děláme, děláme dlouhodobě. Nepotřebuji teď vyhrávat všechny zápasy a řvát na kluky ať jen nakopávají míče a brankář nám střílí z půlky. Toto všechno se nám vrátí a již se nám to i vrací. Dnes nám hráli z 8 kluků v Bohdnačí pouze tři kluci ročníku 2009, dále chodí naši kluci za starší přípravky, kde se již teď řadí k těm nejlepším.

Za turnaj musím pochválit Davida Kabáta, v bráně si je již mnohem jistější než dříve a sice občas nějakou hrubku udělá, ale jinak je to s přehledem. Na druhou stranu musím pokárat Tomíka Vondrušku, který až příliš často tahá míče, ačkoliv by si přihrávkou pomohl a vytvořil více brankových příležitostí pro Dymáka. Za celý turnaj patří největší pochvala Kryštofovi Hanušovi, každým turnajem se zlepšuje. Filipovi Machkovi se dařilo na postu obránce (ale když přijela maminka, udělal dva zákeřné fauly, asi se chtěl předvést :-) ) a všichni kluci makali o stošest, až na ten výpadek s Přeloučí.