Výhra 2:1 nad Rohovládovou Bělou se zrodila v první půli.

vs.

SK PARDUBIČKY - TJ SOKOL ROHOVLÁDOVÁ BĚLÁ

2 : 1 (2:0)

Branky: 16. Norek z penalty, 33. Martan - 83. Tomič. Rozhodčí: Papežík (Štěrba, Halva) ŽK: 4:6. Diváků: 150.

SESTAVA

Zahradník - Froš, Martan, Zelenka, Norek (24. Tuťálek) - Buš (72. Havelka), Svoboda T. (81. Vávra), Svoboda L.(90. Svatoň), Krejčí - Kříž (61. Čásenský), Jonáš

Stanislav Procházka, asistent trenéra A-týmu:

Utkání s Rohovládou Bělou bylo derby se vším všudy. V prvním poločase jsme byli šťastnějším týmem a po úvodním tlaku šli do vedení. Veseleji bylo v 33. minutě, kdy Martan svůj centr přetavil ve druhý gól. Soupeř, jako řada dalších týmů v Pardubičkách, nakopával míče za obranu , což nám při rychlosti soupeřových hráčů dělalo problémy. Ve druhém poločase jsme podřídili rozestavení a hru pro zdárný výsledek v utkání. Soupeř byl po celý poločas lepším týmem, ale přes naši koncentrovanou a obětavou hru se těžko prosazoval. Nutno podotknout , že jsme měli i štěstí , ale účel byl splněn a utkání jsme vyhráli. Děkuji všem hráčům a především všem 4 dorostencům , kteří absolvovali druhý zápas během dne a i proto byl zápas v závěru z naší strany tak hektický.

Vložil: Mrázek Tomáš