A-tým zvládl další důležité utkání.

vs.

SK PARDUBIČKY - TJ SOKOL KUNČINA

6 : 1 (2:1)

Branky: 25. a 71. Jonáš, 31. Krejčí, 54. a 66. Buš, 61. Norek - 35. Šmehlík. Rozhodčí: Kolbaba (Nekvapil, Šlor). ŽK: 2:3. Diváků: 80.

SESTAVY

Pardubičky: Zahradník - Froš, Münzberger (29. Tuťálek), Martan, Norek - Jonáš (73. Vávra), T. Svoboda, Zelenka, Buš - Kříž (59. Havelka),  Krejčí (80. L. Svoboda)

Kunčina: Hutira – Šejnoha, Eliáš (71. Scholze), Spálenský, Zeman, Švanda, T. Brychta, Sedláček, Kalina (61. V. Pagáč), Šmehlík, Pařil (61. T. Pagáč).

Stanislav Procházka, asistent trenéra A-týmu:

Do utkání s Kunčinou jsme šli s cílem vyhrát a hned od začátku se tlačili k brance soupeře, za což jsme byli odměněni dvoubrankovým vedením. Soupeř nakopával míče za naší obranu a především v prvním poločase jsme s tim měli problémy a dovolili soupeři snížit. Ve druhém poločase jsme bránění pozměnili a vyšel nám tah s vysunutim Davida Norka do středové řády, který po 10 minutách utkání rozhodl. Do konce utkání jsme byli jasně lepším týmem a navyšovali skóre až na konečných 6:1.

Vlastimil Suchý, trenér TJ Sokol Kunčina:

I když tomu výsledek nenapovídá, Pardubičky byly týmem, se kterým se dalo bodovat. Bohužel náš výkon ve druhém poločase nesnesl žádné měřítko. Hned po deseti minutách šel Brychta sám na branku, ale nedal. Domácí těžili z dlouhých nákopů na nabíhající hráče za obranu, s čímž jsme měli po celou dobru problémy. Jeden gól jsme dostali z jasného ofsajdu, ale do poločasu jsme snížili a říkali si, že by se s tím dalo ještě něco dělat. Brzy po přestávce jsme měli šanci na vyrovnání a od té doby, jako když utne, úplně jsme se položili. Nepřesně jsme kombinovali, ztráceli míče, domácí to využívali k rychlým brejkům a góly v naší síti přibývaly. Bylo to z naší strany utkání dvou rozdílných poločasů. První byl ještě docela slušný, ale druhý doslova tragický. Takto se uspět nedá.

Vložil: Mrázek Tomáš