Dvojzápas proti DFO Pardubice

V pátek 4.5. si zahráli všichni kluci, co přišli na trénink (zápas) a nebylo to vůbec zlé.

V pátek 4.5. 2018 naše mladší přípravka odehrála utkání s Sk DFO. Před zápasem dostali výstrahu, že pokud nepodají kvalitní soustředěný výkon tak budou mít příští trénink peklo. Kluci si vzali výstrahu opravdu k srdci. Celou dobu soupeř tahal za kratší konec a neměl moc šancí se prosadit.
V první třetině moc golů nepadlo, jako první se prosadil v 3.minutě Tomáš Vondruška. Hned po něm v 13.minutě se trefil i Matěj Kaluža, který zase ukázal že má v noze dynamit.
Ve druhé třetině se však vše změnilo. Kluci proměňovali šanci za šancí. Ovšem soupeř také ukázal, že se ještě nehodlá vzdát jen tak. Několikrát pohrozil, avšak bez úspěchu, díky excelentní práci obrany především ze strany Kryštofa Hanuše. Také vyzdvihnu perfektní individuální akci Roberta Semivana, která byla opravdovou pastvou pro oči. Který se nezalekl tří hráčů a prosadil se svou slabší levou nohou.
V poslední třetině dění se soupeř také dočkal a nachytal nás na švestkách. Naštěstí výpadek soustředění rychle ustál a utkání se dohrávalo na jednu stranu. Konečný stav zápasu byl 13:1.

Klukům nelze toho moc vytknout. Hráli soustředěně a zodpovědně. Stříleli, hezky si nahrávali a rvali se o každý míč. Nebáli se hrát. Dočkali jsme se i pár hattricků. Mají velkou pochvalu!

Vstřelené goly:
Tomáš Vondruška: 3x
Matěj Kaluža: 4x
Ondra Mikulecký: 1x
Jonáš Dymák: 3x
Robert Semivan: 1x
Filip Machek: 1x 

Vložil - Jakub Chládek

Ve druhém utkání našeho okresního týmu jsme s holkama hráli vyrovnanější partii, kdy jsme stejně jako v prvním utání i my byli lepší týmem, ale holky dokázali vždy vytvořit nějakou pěknou akci a pěkně nás potrápit. Bohužel na začátku poslední třetiny jsme si nechali dát 5 branek a z celkem jasného zápasu se stala remízová záležitost.

I tak musím kluky pochválit za dobrý a bojovný výkon, kdy mnozí byli vůbec poprvé v dresu :)

8:8
(branky budou doplěny)

Vložil: Martin Svoboda