Zvládli jsme jak výhru, tak prohru i remízu.

Kabát, Čermák D., Hanuš, Machek, Mikulecký, Semivan, Vondruška

Výsledky:

SK - Litomyšl   9:1
(Semivan 3x, Machek 2x, Čermák, Mikulecký, Vondruška, vlastní)

Vůbec poprvé jsme tuto sezónu nastoupili proti Litomyšli a kluci hráli velmi pěkně. Nutno říci, že soupeř byl snazší a kolikráte se fotbal spíše učil. My jsme si zastříleli a jen jsem občas byli až příliš velcí chrti v zakončení a v sólování. Celý turnaj se nám dařilo sehrávat rohové kopy a hned první branka padla po nádherném rohu, kdy zakončoval Machek.

SK - Přelouč   5:5
(Čermák 2x, Semivan 2x, Machek)

Naopak s Přeloučí jsme na podzim hráli asi 5x ze 7 minilig a vždy jsme prohráli. Tentokráte kluci odehráli výborné utkání, ačkoliv jejich vstup do zápasu byl tragický. Vše tomu napovídalo nesoustředění se před zápas a kraviny. Po několika minutách jsem prohrávali 1:4, ale před koncem poločasu dokázal dát kontaktní branku Semivan na 2:4. Ve druhém poločase kluci makali a odměnou jim byl vyhraný poločas se skóre 3:1. Kdyby se hrálo ještě o dvě minutky déle tak věřím, že Přelouč porazíme.

SK - Holice  3:5
(Vondruška 2x, Mikulecký)

Poslední zápas byl trochu záhadný :) Holice bychom měli porážet a dovoluji si tvrdit, že jsme je celý zápas přehrávali a hrálo se prakticky u nich na půlce. Ale nám prostě tento druh soupeře nesvědčí, kdy Holice hráli velmi tvrdě. Bylo až s podivem, že jejich největší "rváč" dokázal faulovat na kraji zákeřnosti, ale když ho někdo důrazně (ale čistě) odstavil od míče, tak se svalil na zem a začal brečet. To mě trochu vytáčelo především v okamžicích, když třeba Hanuš běžel sám na brankáře a rozhodčí písknul, aby se ujistil, že hérečce nic není.

Hodnocení:

Tentokráte nemá smysl chválit jednotlivce. Kluci hráli jako Sk Pardubičky opravdu pěkně po celý turnaj, s Litomyšlí si zastříleli s Přeloučí si sáhli na dno a Holice přehrávali fotbalovostí. Musím také podotknout, že jsme se nesešli v plné síle a museli jsme improvizovat ve střídání, kdy jsme nestřídali celé čtyřky, ale vždy dvojice hrála obranu - útok - střídačka - obranu ... a stále dokola. Mnohým klukům to svědčilo, mnozí hráli na netradičních postech a to je dobře! A hlavně kluci byli mnohem více v zápřahu a ve hře.