2009: Brdíčko, Císař, Dvořáček, Kabát, Korejtko, Novotný, Sciranka, Wolf

Výsledek:

Sezemice - Sk Pardubičky   6:8
Kaluža 4x, Wolf, Čermák, Dvořáček, Kabát

Hodnocení:

Na druhé kolo okresního přeboru byli nominování pouze hráči, kteří nejezdí na krajskou miniligu. Byl nám pomoci pouze Kaluža, který o víkendu v Třemošnici nebyl a Kabát, který chytá. Jejich pomoc byla hodně znát.

Sezemice do dnešního dne nevyhráli jediný zápas a se skóre  22:173 jsou na chvostu naší tabulky, ale já musím kluky pochválit. Skóre 6:8 může budit dojem vyrovnaného zápasu a on možná byl vyrovnaný v určité přetlačované na hřišti. Nicméně na našich klucích bylo vidět úplně jiné vedení ke hře a k fotbalu, kdy se brankář snažil rozehrávat a hrát fotbal. Kluci se snažili přihrávat a využívat volných prostorů. Naopak Sezemice se spíše prali o každý míč ve středu hřiště a občas se k nim šťastně odrazil a byla z toho branka, stejně tak stereotypní vykopávání jejich brankáře co nejdál to jde není moc fotbalové.

Začátek zápasu jsme měli dost špatný, kdy jsme si museli asi zvykat na hru soupeře a nesoustředili se na vlastní výkon. Rychle jsme prohrávali 2:0, naštěstí zaúřadoval Kaluža a první třetina skončila 2:2
Druhá třetina začala jak přes kopírák, kdy jsme opět prohrávali 4:2, ale do konce druhé třetiny jsme dokázali zase vyrovnat na 4:4 po brankách Wolfa a Čermáka.
Tímto okamžikem jsme soupeře začali přehrávat a dali v řadě další čtyři branky, jmenovitě Kaluža 2x po něm Kabát a Dvořáček. Soupeř dokázal v závěru ještě korigovat výsledek na 6:8, kdy k tomu pomohla i zbytečná penalta.