Výhra 18:0 mluví za vše.

vs.

TATRAN HOSTINNÉ - SK PARDUBIČKY

0 : 18 (0:9)

Branky: 13., 85. a 86. Tuťálek, 32., 41. a 48. Dostál, 65., 82. a 89. Maršálek, 28. a 36. Havelka, 55. a 72. Zezulák, 8. Svěrák, 12. Nepivoda, 27. Bartoníček, 29. Šprachta, 83. Dojčán. Rozhodčí: Filip. ŽK: 0:1. Diváků: 30

SESTAVA

Jákl - Nepivoda, Pařízek, Kovárník (46. Maršálek), Robovský - Šprachta (46. Hegyi), Bartoníček, Svěrák (54. Zezulák), Tuťálek - Havelka, Dostál (64. Dojčán)

Již v 8. minutě se poprvé v utkání měnilo skóre. K přímému kopu z 30 metrů se postavil Svěrák, jehož centrovaný míč propadl domácímu brankáři mezi rukama a skončil v síti - 0:1. Ve 12. minutě uvolnil Svěrák patičkou Nepivodu, který si pohrál s brankářem a pohodlně zvýšil na 0:2. Za pouhou minutu uvolnil Havelka vlevo nabíhajícího Tuťálka, který podél brankáře rozvlnil síť potřetí - 0:3. V 21. minutě uspěl Havelka v souboji s domácím obráncem, v úniku pálil do brankáře, jenž míč vyrazil k nohám Tuťálka, který však odkrytou branku přestřelil. V 25. minutě se zaskvěl Jákl, když dokázal vyrazit přímý kop domácího hráče. V 27. minutě se po kombinaci se Svěrákem a následné kličce brankáři, prosadil Bartoníček - 0:4. Uběhla opět pouze minuta a Šprachta z pravé strany nacentroval na volného Havelku, jenž se nemýlil - 0:5. Za další minutu se po rohovém kopu dokázal křížnou střelou prosadit také Šprachta - 0:6. Ve 32. minutě Svěrák uvolnil Dostála, který pohodlně přidal již sedmý gól - 0:7. V 36. minutě se z přímého kopu z hranice vápna prosadil Havelka - 0:8. O minutu déle uháněl od poloviny hřiště zcela sám Dostál, jenže v zakončení nastřelil pouze levou nohu domácího brankáře.  Ve 39. minutě se pěknou kombinací prezentovali Tuťálek a Svěrák. Druhý jmenovaný se nakonec dostal do zakončení ale tzv. „Rabona kopem" (střelou za stojnou nohou), nastřelil pouze tyč. Ve 41. minutě uzavřel, úspěšnou křížnou střelou, první poločas Dostál - 0:9.

Hned v úvodu druhé půle prošel středem hřiště Bartoníček, ve vápně předal míč Dostálovi, který zkompletoval první hattrick utkání - 0:10. V 54. minutě se premiérově v dresu staršího dorostu dokázal prosadit také mladší dorostenec Zezulák, jehož střelu z vápna zastavila až síť domácí svatyně - 0:11. V 64. minutě se v úniku a po kličce brankáři, poprvé v utkání prosadil Maršálek - 0:12. V 71. minutě napřáhl z 25 metrů Zezulák a na střelu k tyči domácí brankář nedosáhl - 0:13. V 81. minutě Havelka parádně uvolnil z poloviny hřiště nabíhajícího Maršálka, který poté pohodlně přidal další gól - 0:14. Již na 0:15 zvyšoval o minutu déle Dojčán, který pláchl domácí obraně po levé straně. Za další dvě minuty našel dlouhým pasem Havelka Tuťálka, který propálil domácího brankáře - 0:16. Ještě v téže minutě nastřelil Tuťálek v další velké šanci tyč. V 85. minutě přenechal Maršálek ve vápně míč Tuťálkovi a ten do prázdné branky taktéž zkompletoval Hattrick - 0:17. V 88. minutě si pak oba hráči role vyměnili a i Maršálek dokázal zkompletovat hattrick - 0:18.

„Výsledek utkání hovoří prakticky za vše. Nás především těší, že jsme se dokázali na velmi těžkém a nerovném terénu dobře poprat s kombinací. Na druhou stranu jsme ale až zbytečně moc kombinovali ve středu hřiště, což mnohdy přinášelo zbytečné ztráty míčů. Jsem rád, že kluci utkání nepodcenili a odehráli celých 90. minut v tempu. Je nutné si také ale uvědomit, že takovéto lehké utkání už nás do konce soutěže rozhodně nečeká."

Vložil: Mrázek Tomáš